Які послуги пропонує юрист у справах ДТП

13.03.2024 | Раздел: Полезные советы

Дорожньо-транспортна пригода може статися з вами, навіть якщо ви максимально дотримуєтеся усіх чинних правил дорожнього руху: сідаєте за кермо, будучи повністю впевненим у своєму досвіді і водите автомобіль обережно.

Погіршення погодних умов, погана видимість дороги, а також помилки інших водіїв чи навіть пішоходів можуть призвести до виникнення аварії.

У такому разі не зайвим буде заручитися допомогою кваліфікованого експерта, що допоможе уникнути неправомірних обвинувачень та у разі потреби отримати грошову компенсацію на лікування чи відновлення транспортного засобу. Саме з цим допомагає автоюрист – фахівець, який спеціалізується на вирішенні проблем, що виникають під час дорожньо-транспортної пригоди. Ознайомитися з усіма умовами співпраці з такими юристами можна на https://sbars.com.ua/poslugi/dtp/. Ми ж зібрали перелік послуг, які пропонують юридичні фірми у справах ДТП.

Усі найпопулярніші послуги юристів по ДТП

У більшості юридичних компаній сьогодні працюють фахівці, які займаються питаннями розгляду наслідків дорожньо-транспортної пригоди. В першу чергу вони допомагають у підготовці усіх необхідних документів: складання протоколів, подача позову, оскарження судового рішення тощо.

Більш того, автоюристи супроводжують свого клієнта протягом усього розгляду справи. І можуть представляти його під час судових засідань. Звертаються до фахівців з питань захисту клієнта задля таких послуг:

  1. Комплексна консультація. Кожна окрема аварія має бути розглянута під іншим кутом. І важливо, аби юрист давав відповіді на усі ваші питання.
  2. Досудове врегулювання конфлікту.
  3. Оскарження штрафів, які були видані на місці аварії.
  4. Юридичний огляд та оцінювання транспортного засобу, що потрапило в аварію. А також проведення незалежної технічної експертизи.
  5. Пошук усієї необхідної інформації про винуватця ДТП задля притягнення його до відповідальності.

Для чого викликати адвоката на місце ДТП

Кожного разу внаслідок дорожньо-транспортної пригоди на місце потрібно викликати працівників правоохоронних органів. Саме вони засвідчують факт аварії та складають усі необхідні протоколи. І на цьому ж етапі часто можна зіштовхнутися з неправомірними обвинуваченнями. Чи знали ви, що більше половини усіх виписаних внаслідок аварії штрафів можуть бути оскаржені.

Більш того, нерідко людям приписують провину та відповідальність за ті наслідки, до яких вони не мають жодного відношення. Саме тому краще, аби на місце аварії разом з працівниками правоохоронних органів виїхав ваш автоюрист. Спеціаліст, з яким ви попередньо вже були знайомі і в кваліфікації та роботі якого ви абсолютно упевнені.

Авто юристи працюють 24/7, консультують у будь-який час. Їхній виїзд на місце аварії дозволяє оглянути ситуацію, зібрати усі необхідні докази безпосередньо з місця подій та допомогти клієнту у спілкуванні з поліцією та іншими інстанціями.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...