Як обрати та самостійно встановити тканеві ролети на вікна

21.03.2024 | Раздел: Дизайн и интерьер

Одним з найстильніших і популярних варіантів віконних завіс є рулонні штори.

Вони можуть щільно закривати раму або весь отвір, створюватися різної щільності і забарвлення. Пропонується придбати тканинні ролети на вікна на https://anrol.com.ua/ua/tkanevyie-roletyi/, де є великий асортимент товарів.

Вибір

При виборі рулонних штор варто враховувати наступні параметри:

  1. Місце монтажу роликів з рулоном штори. Він може кріпитися безпосередньо на віконну раму або всередині отвору. У цих варіантах важливо точну відповідність розміру конструкції, на яку буде вестися установка. Третій варіант-монтаж зверху віконного отвору, тоді рулони повинні закривати не менше 5 см по краях.
  2. Матеріал виготовлення. Штора повинна бути щільною, мати водо — і пиловідштовхувальні властивості, не вицвітати під впливом сонячних променів.
  3. Спосіб кріплення може бути клейовим, що особливо важливо, якщо монтаж ведеться безпосередньо на раму. Або установка проводиться за допомогою саморізів. В цьому випадку потрібно свердлити отвори в стіні і вставляти дюбелі.
  4. Механізм регулювання положення штор може бути ручним, за допомогою троса або стрижня, або автоматичним, коли підйом і опускання проводиться мотором, управління ведеться з пульта.

Є варіанти вільно висять рулонів, або коли їх краю вводяться в напрямні для більш щільного примикання до вікна або отвору.

Установка

Процес монтажу залежить від місця розміщення штор, обраного варіанту кріплення і способів управління рухом вгору і вниз. Також валик з рулоном може закриватися декоративним коробом, якщо він розташований на стіні над отвором.

Процес монтажу виглядає наступним чином:

  1. Визначаються габарити вікна і отвору, вибирається тип роликових штор.
  2. Проводиться розмітка місць кріплення з точним дотриманням горизонтальності і вертикальності розміщення конструкцій.
  3. Якщо кріплення ведеться на клей, то ділянки очищаються, проводиться їх знежирення, потім на кронштейни наноситься клей, і вони розміщуються разом з валиком на рамі або стіні.
  4. Для монтажу за допомогою металовиробів потрібно провести вимірювання точок кріплення, потім проводиться свердління стіни і туди вставляються дюбелі, кріпиться валик. При необхідності монтуються напрямні з боків отвору в точній відповідності з шириною штор.
  5. Після установки валика, краю заводяться в напрямні, монтується декоративний короб або карниз.
  6. Перевіряється хід штор вгору і вниз, можливість їх повного або часткового підйому, опускання. Штори повинні висіти рівно, без перекосів і утворення складок.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...