Корисні поради щодо вибору килиму для вітальні: на що звернути увагу

25.10.2023 | Раздел: Дизайн и интерьер

Раніше килими вішали на стіни. Потім клали на підлогу. Потім килими взагалі зникли з будинків: в моду увійшов мінімалізм, і виключно декоративна деталь стала зайвою.

Сьогодні знову піднімається інтерес до килимів. Сучасний стиль, багато взяв від мінімалізму, дивиться на килими цілком позитивно, і бажання замовити килим на https://comfort-room.com.ua/ абсолютно зрозуміло. Потрібно лише підібрати підходящий.

Правило

Завжди варто брати великий виріб. Маленький килим візуально зменшує кімнату, великий же її збільшує. При цьому брати килим на всю кімнату безглуздо, і дизайнери з цим згодні: між текстильним виробом і стіною з кожного боку має бути мінімум 30 сантиметрів. Зазвичай килими підбирають під меблеву групу, і визначитися з розміром в цьому випадку дуже просто: хоча б передні ніжки меблів повинні повністю стояти на килимі, а краще, якщо текстиль виступає за межі меблевої групи приблизно на 5 сантиметрів. Зрозуміло, маленьких килимків це правило не стосується.

Пункт номер два-матеріал. Сучасні килимові матеріали можна розділити на три групи: натуральні, штучні і натуральні з обробкою.

Товари першої категорії дорогі і вимагають досить ретельного догляду. Багато виробів з другої володіють не менш привабливою зовнішністю, але служать довше, а доглядати за ними простіше. Третя молодше всього, і входять в неї евкаліптовий і бамбуковий шовк. Ці інноваційні матеріали екологічні, не вимагають особливої турботи, приємні на дотик, і привабливість зберігають дуже довго.

Модні поради

Колір-найважливіший параметр для килима. Він повинен гармоніювати з колірною гамою вітальні, і є два варіанти підбору.

Базовий килим нейтрального кольору без малюнка або з малопомітним принтом об’єднає меблеву групу воєдино, але не буде привертати занадто багато уваги. Яскравий текстиль внесе потужний колірний акцент. Пам’ятайте, фарб в оформленні інтер’єру не повинно бути занадто багато.

На виборі килимів з візерунками потрібно зупинитися окремо. Різні типи візерунків підходять до різних стилів, так що доведеться спиратися на існуючий інтер’єр. Яскравий принт найкраще виглядає на нейтральному однотонному підлозі. І не забувайте: в кімнаті не повинно бути більше 4 типів візерунків, інакше цільним інтер’єр не стане. Виберіть один візерунок в якості основного, а інші зробіть дрібніше і менш яскравими.

Класична форма-Прямокутник і квадрат, але сучасні килими бувають і круглими, і овальними, і практично будь-яких форм. Як визначитися? Подивіться на інтер’єр, оцініть, переважають кути або плавні лінії, і все стане ясно. Враховуйте і настрій: круглі і овальні вироби здаються неформальними, веселими, трохи легковажними, а квадратні і прямокутні — грунтовними і строгими.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...