Як обрати не дуже дорогу, але якісну і зручну кухню: корисні поради
Якщо потрібно недорого облаштувати кухню меблями, не варто гнатись за низькими розцінками за погонний метр.
Такий гарнітур прослужить недовго, адже він виготовлений з найбюджетніших матеріалів, фурнітури.
Що робити, коли бюджет дійсно обмежений? Перш за все слід почати із складання креслення, яке дозволить зручно розташувати кухонні модульні меблі:
- Зробіть заміри стіни, під якою стоятимуть шафи.
- Визначтесь, де буде розташована велика побутова техніка. Що буде вбудованим, а що окремостоячим.
- Подумайте, які шафи і тумби потрібні вам для комфорту.
- Визначтесь, чи усі вони здатні розміститись на виділеній площі.
Якщо кількість шаф завелика – вирішіть, без чого можна спокійно обійтись. На відміну від цільного гарнітуру, модульні меблі дозволяють придбати тільки ті елементи, які покупець вважає за потрібне.
Якщо вийшло дорого – подумайте, на чому можна зекономити. Можливо варто вибрати простіший фасад або іншу робочу поверхню, а замість тумб з висувними ящиками встановити економічніші конструкції з полицями.
Вибір меблів – питання не з простих. Але якщо поспостерігати за собою під час перебування на кухні, то відразу стане зрозуміло, чому ви віддаєте перевагу. До того ж, є й інші можливості зекономити на придбанні кухонного гарнітуру.
Віддайте перевагу стандартній конструкції
Бюджетні модульні кухні переважно мають стандартні розміри. Якщо вам потрібен нестандарт – готуйтесь доплатити за нього приблизно 30%.
Фасади дешевих конструкцій глухі. Настінні шафи можуть не мати дверцят. При виробництві використовується ламінований ДСП. Але якщо ви хочете, щоб кухня служила довго, краще дещо переплатити за МДФ. Різниця у вартості між аналогічними виробами несуттєва, а от на періоді експлуатації матеріал позначається.
Створюючи вироби, для кращого співвідношення ціни і якості компанії практикують поєднання бюджетних і дорожчих матеріалів. Як от на тумби, які зазвичай експлуатуються частіше, ставиться якісніша, надійніша фурнітура, тоді як на інших можна заощадити.
На вартість комплекту впливають і матеріал, товщина стільниці. Бюджетні поверхні виготовляються із ДСП товщиною 26 мм. Стійкий до вологи матеріал у 38 мм коштує дорожче майже вдвічі.
Особливості вибору меблів
Замовляючи модульні кухні від виробника, платіть лише за те, що ви дійсно хочете бачити вдома. Якщо потрібно обставити приміщення бюджетно, пам’ятайте, що:
- одиниці з розпашними дверцятами коштують менше відкидних горизонтальних фасадів; однодверні вироби вигідніші дводверних;
- при потребі заповнити простір шириною 800 мм, вигідніше купити одну велику тумбу, а не дві маленькі.
Тумби з п’ятьма кутами не використовуються в бюджетних конструкціях. Вони дорожчі за варіанти, з’єднані під прямим кутом. Більш дорогими, якщо порівнювати з відкритими полицями, є торцеві радіусні модулі.
Щоб заощадити, не варто заповнювати всі стіни навісними шафами. Достатньо їх залишити на одній зі стін, а на решті розвісити відкриті полиці. Нестачу місць для зберігання дрібної побутової техніки та посуду компенсують місткі підлогові тумби.
Де купити модульну кухню
Не спішіть оформлювати покупку у першій точці продажу тільки тому, що вам сподобались ціни. Порівняйте їх і використані матеріали у різних точках продажу. При виробництві схожих гарнітурів можуть бути задіяні різні матеріали, фурнітура. Зверніть увагу не стільки на вартість, скільки на їхню якість.
Інтернет магазин модульних кухонь KoronaMebel пропонує увазі споживачів тільки якісну продукцію за прийнятними цінами. Потрібна інформація представлена на сайті. Додаткову інформацію можна отримати у представників торгівельної точки.