Чому українці так захоплюються гранітними стільницями?

01.02.2024 | Раздел: Кухня

Хоча використання граніту в різних архітектурних рішеннях є доволі поширеним явищем, цей природний камінь користується надзвичайною популярністю серед українців у виготовленні стільниць.

Згідно з останнім дослідженням, було виявлено, що граніт є найпопулярнішим матеріалом для стільниць, незважаючи на те, що в даний час існує безліч інших матеріалів. У більшості випадків висококласний зовнішній вигляд граніту та преміальні візуальні ефекти роблять його найкращим матеріалом для стільниць.

Для вас не повинно бути великим сюрпризом, що гранітні стільниці мають бути найпоширенішими: 64 відсотки нових будинків віддають перевагу цьому матеріалу.

Причини, які роблять гранітні стільниці такими популярними в Україні

  • У гранітний бізнес вступає все більше країн.

Якщо ви шукаєте високоякісні гранітні плити, швидше за все, ви зупините свій вибір на українських постачальниках граніту. Перша і головна причина — це преміальна якість українського граніту. По-друге, є багато різновидів, з яких можна вибрати. По-третє, вартість цілком прийнятна в порівнянні з іншими країнами, наприклад, такими як Бразилія.

Більше країн, таких як Індія, Китай і Бразилія, увійшли в гранітний бізнес і значною мірою змінили динаміку галузі. Хоча Україга має великі родовища граніту, інші країни можуть запропонувати ширший асортимент граніту за конкурентною ціною. Це призвело до зростання популярності гранітних стільниць і спричинило бурхливий цикл попиту та пропозиції.

Здебільшого український імпорт готового граніту ведеться з Китаю, Італії та Бразилії та Індії.

  • Доставка граніту стає простішою

Раніше покупці зазвичай отримували граніт від місцевих постачальників, що дозволяло їм приблизно відповідати місцевим цінам. Оскільки закупівля граніту з інших країн стала простішою, це зробило камені більш доступними для будівельників домогосподарств.

  • Граніт стало легше обробляти

Коли гранітний блок або плита прибуває на місце, його розрізають на частини потрібного розміру, а потім вручну шліфують фахівці за допомогою промислового шліфувального верстата. Але в даний час використовуються комп’ютерні пилки, які дозволяють досить легко і ефективно робити великі розрізи, наприклад, отвір для раковини https://www.ant-bud.com.ua/services/hranitna-stilnytsia-dlia-kukhni/, досить легко і ефективно.

  • Новітні технології

Сучасні видобувачі граніту ефективніше ведуть процес добування своїх ранніх попередників за допомогою висококласної техніки та інноваційних технологій. Наприклад, замість того, щоб різати камінь вручну, використовуються пилки з комп’ютерним управлінням, фахівці з обробки гранітного каменю використовують промислові шліфувальні машини для ручної обробки граніту. Впровадження передових методів обробки та оплати праці з впровадженням штучного інтелекту призвело до розумного ціноутворення на природні камені, включаючи граніт.

Хоча технології видобутку граніту могли розвиватися, розташування каменю завжди залишалося недоторканим. Кожен шматок є абсолютно унікальним, оскільки існує понад 3 000 різновидів граніту, а мінливість відтінків зумовлена його мінеральним складом. Але, завдяки більшій доступності, сьогоднішні покупці можуть вибирати з набагато ширшого розмаїття кольорів і візерунків. Безумовно, граніт має переваги перед м’якшими каменями, такими як мармур, які легше піддаються фарбуванню або травленню, але він не завжди кидав виклик іншим природним каменям, як це відбувається зараз.

  • Тенденція до зростання

Планування прийняття граніту тісно пов’язане з бумом житлового сектора. Можливо, це не випадково. Зростанню темпів будівництва житла, можливо, сприяла зміна громадської думки про те, як повинна виглядати «чудова» стільниця.

Оскільки будівельники використовують граніт у своїх проектах, він швидко став нормою. У свою чергу, навіть старовинні споруди, що потребували реставрації, підхопили цей гранітний тренд. Лише один стиль — сплеск житлового будівництва підхопив граніт і зберіг враження, що граніт був основним елементом новітнього будівництва.

З такою кількістю переваг гранітний камінь є справжнім переможцем, коли справа доходить до оздоблення стільниці. Враховуючи цей сплеск, можна з упевненістю сказати, що нинішня схильність до гранітних стільниць, схоже, не збирається робити перерву.

Джерело: Будгран

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...