Як вибрати квартиру: нюанси, на які необхідно звернути увагу перед покупкою

13.07.2021 | Раздел: Полезные советы

Навіть якщо ви купуєте квартиру в якості інвестиції, тобто не плануєте самі в ній проживати, до її вибору потрібно підійти уважно, враховуючи цілу низку певних характеристик.

Покупець, який вперше стикається з подібною проблемою, може при перегляді квартири звертати увагу на речі, які об’єктивно не грають ролі, при цьому ігнорувати дійсно важливі характеристики. В рамках даної статті ми розглянемо основні параметри, які треба брати до уваги на стадії вибору оселі або перед її безпосередньою покупкою.

Щоб ви не витрачали час на пошук віртуальної площадки, на якій зможете вибрати оптимальне житло, рекомендуємо выбрать квартиру на parus-city.lviv.ua, де ви знайдете великий вибір квартир самого різного стану. За допомогою зручного фільтра ви зможете швидко упорядкувати все пропозицію.

Основні зовнішні характеристики

Район – це перше, що треба брати до уваги. Враховуйте, наскільки зручно вам буде добиратися до роботи, наскільки розвинена в ньому інфраструктура, чи доступні в крокової близькості магазини, аптеки.

Якщо район вам підходить, огляньте стан будинку. Наявність тріщин та інших явних дефектів фасаду говорить про те, що будинок старий та в ньому давно не проводили ремонт. Якщо ви плануєте купувати квартиру на останньому поверсі, треба запитати у сусідів, чи не протікає дах. Роздивіться також загальний стан під’їзду. Якщо в ньому брудно, неприємно пахне, це привід відмовитися від подальшого перегляду квартири, якою би привабливою вона не була. Брудна парадна говорить про катастрофічний стан будинку.

З чого почати оглядати квартиру перед покупкою

І знову повертаємося до запахів. Якщо в квартирі погано пахне, це також є ознакою її вкрай поганого загального стану. У квартирі також може пахнути газом через витік або розгерметизації газопроводу, затхлістю та вогкістю, якщо квартира не провітрюється.

Запах вогкості також говорить про цвілі, з якою доведеться боротися. Вивести цвіль за умови поганої вентиляції та відсутності на фасаді будівлі теплоізоляції буде вкрай складно. Від покупки такої квартири доцільно відмовитися, навіть якщо її ціна рекордно низька. Надалі в неї доведеться вкласти дуже багато часу і грошей, щоб привести до нормального, житлового стану.

Якщо в квартирі проблеми з каналізацією, то характерний запах для таких приміщень — стоячої води. Будь-який зі згаданих запахів – аргумент на користь того, що дана квартира вимагає серйозних матеріальних вкладень.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail: