Технологія хімчистки килимів: які засоби для цього використовують

16.03.2023 | Раздел: Ванная комната

Щоб повністю та якісно очистити килими, їх потрібно віддати у хімчистку. Процес хімчистки досить важкий і витратний, адже необхідно правильно визначитися з вибором технології очищення обладнання та хімічних речовин.

Зазначимо, що хімчистка килимів ціна на яку залежить від обсягу роботи та обраних технологій, виконується професіоналами. Тільки при професійному підході можна забезпечити швидке та безпечне очищення килимів, без заподіяння шкоди.

Глибока хімчистка килимів

Одним із найпопулярніших і найпоширеніших методів глибокого очищення є застосування автоматичних диксовискових машин. Із застосуванням таких машин здійснюється механічна обробка килимового виробу, завдяки чому очищається ворс до самого основи.

Після ретельної обробки килим необхідно піддавати до ополіскування із застосуванням спеціальних миючих засобів. Отже, можна нейтралізувати залишки. Такий метод очищення чудово підходить для вовняних та синтетичних килимів.

Хімчистку можна виконувати з екстракторами для килимів. Застосування таких засобів дозволить одержати максимально ефективний результат. Даний метод широко застосовується не тільки для очищення килимів, але і для очищення м’яких меблів.

Очищення, в даному випадку, здійснюється за рахунок тиску миючих засобів, після чого бруд витягується з самого основи килимового виробу. Килимові екстрактори відмінно справляються з будь-якими плямами та забрудненістю. Після застосування даної технології поверхня килима залишається сухою, тому після обробки виробу за годину його можна використовувати.

Застосування пароочисника

Одним із популярних способів хімчистки килимових виробів є застосування пароочисника. Пара починає опрацьовувати поверхню під певним тиском, після чого бруд розчиняється і потрапляє в апарат. Зазначимо, що не всі килими можна піддавати цьому методу очищення. Деяким поверхням під тиском пари можна завдати шкоди. Ця технологія має на увазі низьку продуктивність, виконується тільки точкова робота. Таким чином, відразу неможливо очистити всю поверхню килима, доведеться обробити кожну частину окремо. Найбезпечнішим методом є застосування замкнутих контурів та герметичну систему подачі розчинників. Хімічні розчинники дозволять швидко та ефективно впоратися з будь-якою забрудненістю.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...