Яким вимогам мають відповідати вхідні двері для котеджу

25.02.2024 | Раздел: Загородный дом

Будинок стає справжньою фортецею не відразу. Недостатньо міцних стін і решіток на вікнах, якщо увійти в нього може кожен бажаючий.

Використовувати міжкімнатні двері в якості вхідних не можна навіть в приватному будинку: вони недостатньо надійні. Кращий вибір-спеціалізовані вхідні двері для котеджів.

Перевага

Головне достоїнство вхідних дверей-високий рівень безпеки. Якісні двері надійно захищають від зловмисників. Зрозуміло, ступінь захисту буває різною, і найдешевші моделі буквально розкриваються консервним ножем, але якісна двері спокійно витримує навіть наполегливу облогу.

Для приватного будинку проблема шуму з під’їзду не так важлива. Менше впливу роблять і неприємні запахи: на ділянці зазвичай добре пахне. А ось тепловтрати — справжня біда. Вхідні двері для котеджу перешкоджає втратам тепла і при правильній установці зберігає енергію, яку доводилося б витрачати на опалення.

Сучасні вхідні двері стильні. Але одна справа-стулка, що веде в під’їзд, і зовсім інше — звернене у власний двір полотно. Двері для котеджів набагато різноманітніше; крім сталі зустрічаються алюміній, пластик, дерево і навіть скло, елементи художньої ковки, незвичайні кольори і форми. Вхідні двері, що ведуть в котедж — справжній витвір мистецтва, відразу задає настрій.

Установка

Монтаж нових дверей починається з демонтажу старої. Необхідно зняти стулку і раму, видалити кріплення. Далі очистити поверхню отвору від слідів монтажної піни, пилу, бруду та інших сторонніх субстанцій. Якщо цього не зробити, прилягання рами буде поганим.

Дверне полотно необхідно зняти з каркаса. З рами-видалити захисну плівку. Потім за допомогою монтажних клинів розташувати раму в отворі так, щоб вона перебувала строго вертикально і не менш строго горизонтально. Перевірити за допомогою будівельного рівня.

Якщо все в порядку, можна встановлювати кріплення — але поки не затягувати його. Спочатку треба приміряти стулку і відрегулювати її по горизонталі і вертикалі. Якщо раму не переносило, рівень по осях стабільний, можна фіксувати остаточно. Щілину заповнити якісною монтажною піною.

У монтажу котеджів двері є своя особливість. На відміну від дверей, що виходять в під’їзд, їй потрібен додатковий захист. Монтажну піну потрібно закрити пароізоляцією (зсередини) і гідроізоляцією (зовні). Інакше втрати тепла неминучі.

Фінальний крок-установка наличників і укосів. Вони приховають негарний монтажний шов і заодно захистять його від поганої погоди. Як бонус можна встановити поріжок.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...