Які засоби використовувати для боротьби з пліснявою: корисні поради

19.11.2023 | Раздел: Ремонт своими руками

Боротьба з пліснявою на стінах вимагає надзвичайно багато сил, проте з правильним підходом можна домогтися успіху. Головне — робити все правильно і комплексно, професійно, а не вдаватися до народних методів.

Способів боротьби з пліснявою досить багато, але ситуація в тому, що обирати той чи інший метод треба відповідно до ситуації — місця появи плісняви, давнини проблеми, виду плісняви, адже вона буває не тільки чорною.

Разом з фахівцями служби дезінфекції DFD https://dfd.com.ua/ спробуємо скласти правильний алгоритм дій. Отже, діяти треба наступним чином:

1. Усунення причини

Це перше, з чого потрібно починати. Цвіль в приміщенні зазвичай з’являється через високу вологість, тому передусім необхідно усунути причину її поширення — це може бути витік води, недостатня вентиляція або конденсація пари при неправильному утепленні.

2. Якісне прибирання в приміщенні

Необхідно ретельно очистити зону, уражену цвіллю — прибрати всі предмети, що перешкоджають вентиляції в місці її поширення. Використовуйте шпатель і мийний засіб, щоб видалити цвіль із поверхні стіни. Після цього ретельно висушіть її.

3. Використання спеціалізованих антипліснявих засобів

Існують спеціальні антиплісняві засоби, здатні допомогти в боротьбі. Вони можуть бути у вигляді спреїв, кремів або гелів, проте використовувати їх слід дуже акуратно, дотримуючись усіх правил безпеки та інструкцій.

4. Профілактичні заходи

Запобігання повторній появі цвілі на стінах — важливий етап, здатний назавжди позбавити від проблеми. Щоб не допустити повторного поширення цвілі, необхідно підтримувати низький рівень вологості в приміщенні. Для цього можна використовувати осушувачі повітря, збільшити вентиляцію або встановити кондиціонер.

Поширені помилки в боротьбі з цвіллю

Деякі неправильні дії можуть призвести до ще більшого розростання плісняви. Ось найпоширеніші помилки, яких потрібно уникати.

Використання відбілювачів. Такі відбілювачі, як хлор, можуть вбити плісняву, але одночасно з цим можуть пошкодити поверхню стіни й негативно позначитися на здоров’ї людей — через випари. Використання спеціально призначених для цього засобів — це єдиний правильний спосіб видалення цвілі!

Не усунення причини. Якщо ви не повністю усунете причину появи плісняви, незабаром вона повернеться знову. Наприклад, якщо причиною була підвищена вологість у приміщенні, то необхідно встановити вентиляцію або використовувати осушувачі повітря, а не просто обробляти стіну хімією, навіть найкращою та найдорожчою.

Якщо ви не видалили всю цвіль, вона може швидко повернутися. Під час очищення необхідно ретельно очистити кожен куточок і щілину. Фарбування стін або переклеювання шпалер може стати хорошим способом приховати плями від плісняви, але якщо ви не усунете причину її появи, через деякий час проблема повернеться.

Використання правильних методів боротьби з цвіллю допоможе уникнути поширених помилок і досягти успіху в боротьбі з цим неприємним явищем. Але якщо пліснява поширилася на велику площу або ніяк не вдається видалити її самостійно, краще звернутися до професійних дезінфекторів компанії DFD.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...