Як здійснюється вивіз сміття та де можна замовити цю послугу

14.05.2024 | Раздел: Загородный дом

Вивіз сміття є животрепетною проблемою для жителів міст. Це стосується приватних осіб, організацій.

При цьому варто враховувати, що є класи небезпеки відходів, їх розподіл на побутові та будівельні. У кожному випадку існують певні правила і вартість послуги. Пропонується дізнатися ціни на вивіз сміття у спеціалізованої компанії.

Особливість

Сміттям можуть вважати будь-які відходи діяльності людини. Це може бути сипучий матеріал, включаючи обраний грунт з котловану, в такому випадку варто замовити Услуги самосвала. Для відходів першого і другого класу небезпеки потрібно їх розміщення в спеціальних герметичних контейнерах, і вивезення на спеціальні полігони. Утилізацією подібного роду займаються компанії з певною Ліцензією.

Якщо мова йде про звичайні побутові відходи, то потрібно створити майданчик для установки контейнерів по збору і замовити послуги компанії на основі тендеру. Цим уповноважені займатися місцеві органи влади.

Компанії та організації часто самі складають договори про вивезення сміття. Угоди вони підписувати тільки з фірмами, що мають ліцензію на ведення подібної діяльності.

Будівельне сміття не може змішуватися з побутовим, тому він збирається на окремих майданчиках і вивозиться на полігони або виробництва з утилізації. До відходів такого типу можуть ставитися залишки бетону і цегли, шпалер, труб, скла, старі меблі та побутова техніка. Компанія або приватна особа може укласти разову або постійну угоду з певною організацією з вивезення будівельних відходів.

Також можна вивезти будівельні відходи самостійно, замовивши послуги самоскида, і домовившись з адміністрацією полігону або виробництва з переробки.

Правило

Серед основних правил з вивезення сміття варто виділити:

  1. Збір ведеться в призначені для цього контейнери встановлені в спеціально обладнаних місцях.
  2. Викидати потрібно сміття в загальні бункери, або фасувати, якщо передбачається роздільний збір.
  3. Установку і прибирання контейнерів здійснює уповноважена організація. Вона ж відповідає за стан майданчика, повинна підтримувати на ній чистоту.
  4. Оплата ведеться згідно з тарифами, які передбачені в договорі.

Сміття вивозиться на ті полігони, які призначені для його утилізації. Заборонено викидати будівельні відходи, на майданчики призначені для збору ТКО, і навпаки. При самостійному зборі та вивезенні, приватна особа або організація оплачує послуги утилізації.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...