Як підвищити енергоефективність будинку за допомогою алюмінієвих вікон

20.12.2023 | Раздел: Ремонт своими руками

В сучасному світі енергоефективність виходить на перший план. Причинами уваги наразі є високі тарифи на енергоносії, отож, економити нині доводиться всім.

Вікна — саме той конструктивний елемент будинку, через який може відбуватися втрата тепла. За сталим впевненням багатьох, алюміній — це метал, який апріорі не може бути теплим. Чи це так, розбиратимемося далі.

Який варіант обрати?

При виборі звертайте увагу на виробника. Якість вікон залежить навіть від найменшої деталі. Перевірені бренди використовують надійну фурнітуру та кріплення, кожний елемент виготовляється та збирається за відповідними технологічними стандартами. Перш ніж зробити остаточний вибір, варто порівняти ціни — на сайті https://vikna.ua/uk/alyuminievye-okna/ можна замовити прорахунок вартості якісного алюмінієвого вікна від найкращих виробників.

Вікна з алюмінієвого профілю: енергоефективність

Варто одразу зазначити, що сучасні вікна з дерева, алюмінію чи пластика всі без виключень по стандарту адаптовані під однакові склопакети, ручки та фурнітуру. Різниця тільки в матеріалі рами. Статичний опір та енергоефективність і є основним показником зберігання тепла у приміщенні.

  1. Дерево є найбільш екологічним та довговічним матеріалом. Недоліками є необхідність спеціальної обробки проти деформації, вогню та шкідників. До того ж якісне дерев’яне вікно повинно бути зроблене з масиву визначених порід, а в Україні знайти їх проблематично.
  2. Алюміній — це якісна та сучасна альтернатива дереву. Енергоефективність таких вікон — це сукупність декількох показників: товщини профілю та шару термомосту. Алюміній може бути використаний в чистому виді чи в якості накладок або перегородок. Холодні вікна більш доступні за ціною, встановлюють їх зазвичай у великих складських або промислових приміщеннях. Теплі вікна складаються з двох прошарків алюмінію, які поєднані термомістком. Функція термомосту — вирівнювання лінійних розширень між внутрішнім та зовнішнім шаром. Такі конструкції мають гарні показники енергоефективності. Якісні алюмінієві вікна — це сегмент преміумкласу, і єдиний його недолік — порівняно з іншими матеріалами більш висока ціна.

Пластик є доцільним варіантом, якщо алюмінієві вікна здаються надто дорогими. Матеріал надійний, статичний, не деформується, гарно зберігає тепло та не деформується.

Замовляйте якісні вікна в надійних компаній!

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...