Як обрати якісний та недорогий кондиціонер для дому: корисні поради

14.05.2024 | Раздел: Ремонт своими руками

Охолодження повітря в домашніх приміщеннях в жарку пору року, дозволяє створити комфортні умови для відпочинку або різноманітних занять.

Ці пристрої можуть мати різну конструкцію, потужність, вартість. Пропонується купити кондиціонер на https://solclimat.com.ua, вибравши потрібний варіант з широкого модельного ряду.

Особливості кондиціонерів

В сучасних умови для будинку або квартири можна зупинитися на двох варіантах систем:

  1. Спліт, де є зовнішній і внутрішній блок, що з’єднується через стіну кабелем і шлангом.
  2. Мобільні пристрої на колесах, які можна переміщати по різних кімнатах.

Перші типи створюються потужними, вони здатні створити мікроклімат в будь-якому приміщенні, включаючи найбільші за площею або обсягом. Останній варіант потрібно вважати, якщо висота стель більше 350 см.

Спліт-система вимагає кріплення на стіни або міцні перегородки, дотримання правил видалення зовнішнього блоку від внутрішнього, більшість побутових кондиціонерів не дозволяють різницю пристрою далі, ніж на 3,5 метрів. Однак ці пристрої виконують також функцію нагріву кімнати, працюють безшумно, адже всі основні шумливі вузли винесені в зовнішній блок.

Мобільний менше по потужності, він використовує частину охолодженого повітря для відводу тепла від своїх вузлів, тому не може виконати повноцінну роль кліматичної техніки, але сприяє зниженню спеки.

Пропонуються надійні на недорогі кондиціонери від відомих виробників.

Вибір

Будь-який варіант підбирають виходячи з потужності і площі приміщення. Цей параметр вказує кожен виробник в документації, він йде одним з перших в характеристиках. Занадто слабкий варіант буде працювати з постійною перевантаженням, не зможе довго функціонувати. Надмірно потужний буде витрачати багато енергії, не домагаючись оптимального співвідношення її витрати з кліматичними показниками в приміщенні.

Для кімнат зі стелями вище 250 см додають коефіцієнт, при висоті в 350 см і більше, починають вважати обсяг. Тому якщо потрібні недорогі кондиціонери, то їх купують для невеликих приміщень.

Також не впливають такі фактори, як типи фільтрів, можливості дезодорування повітря, наявність таймера включення-виключення, управління зі смартфона. Всі ці можливості підвищують комфорт експлуатації, але на дії самого приладу не впливають, тому від додаткових функцій варто відмовитися, вони збільшують ціну.

У лінійці кожного відомого виробника є дешеві моделі, варто віддавати перевагу їм, ніж купувати більш складний прилад маловідомої фірми.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...