У яких випадках варто звертатися до клініки «Надія Одеса»

02.02.2024 | Раздел: Загородный дом

У одних завести дитину виходить легко, а інші витрачають на безплідні спроби навіть не роки — десятиліття. І проходять через безліч клінік і процедур.

Іноді це призводить до довгоочікуваного малюка, але іноді спроби залишаються безуспішними. Потрібно по-справжньому якісне лікування.

Опис

«Надія Одеса» — репродуктивна клініка в Одесі. Її послуги настільки якісні, що лікуватися приїжджають з інших міст. Підхід комплексний; в неможливості завести дитину прийнято звинувачувати жінку, але на успіх сильно впливає чоловіче здоров’я і загальна сумісність пари, і «Надія Одеса» приділяє увагу всім.

Процедур і послуг багато:

  • консультації репродуктолога і гінеколога;
  • діагностика та лікування безпліддя;
  • лабораторні аналізи;
  • ЕКО та інші репродуктивні технології;
  • супровід вагітності;
  • психологічна підтримка.

Історія

Сьогодні «Надія Одеса» — величезна клініка на 105 співробітників, що розкинулася на 1500 квадратних метрів. Зрозуміло, що так було не завжди. Як бренд «Надія Одеса» існує з 2019, але по факту діє вже 19 років. Спочатку в команді було лише п’ятеро — вони і зараз складають творче ядро клініки. Організація налічувала два кабінети, єдину палату, лабораторію та операційну. Потім перетворилося на відділення при Одеській Університетській клініці і досягла солідних результатів. Команда зросла на 10 професійних лікарів, а обладнання стало різноманітнішим та якіснішим.

Як самостійна клініка» Надія Одеса » багато в чому сформована університетським періодом. Він дав команді важливий досвід і викладав особливу професійну філософію.

Перевага

«Надія Одеса» надає різноманітні послуги з профілактики та лікування безпліддя. Клініка вже допомогла з’явитися на світ майже 4 тисячам дітей! Лікарі роблять все, щоб підвищити якість біологічного матеріалу і можливість природного зачаття. У важких випадках застосовують ЕКО. А для жінок з нефункціональними яйцеклітинами є особлива операція — донація яйцеклітин.

Ефективність лікування забезпечується не тільки величезним досвідом лікарів. У клініці використовують найсучасніше обладнання і застосовують передові репродукційні технології. Результативність не гірше, ніж в Європі!

І сервіс по-європейськи приємний. У «Надія Одеса» працюють грамотні фахівці, які поважають себе і своїх клієнтів. Від них не зустрінеш грубості і зневаги. Клініка допомагає переживати важкий період життя з посмішкою.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...