Що треба знати про особливості проведення European Poker Tour

26.04.2024 | Раздел: Строительные материалы

EPT-Європейський покерний тур, найбільша і найвідоміша серія турнірів по всій Європі. А найяскравішою і захоплюючою подією сезону, звичайно, стає Гранд-Фінал.

Це міжнародна сутичка найсильніших, в якій беруть участь лідери покерного світу. Про країни, склад команд на кожен рік легко знайдете подробиці на https://h-poker.com.ua/, присвяченому новинам покеру.

Історія та традиції

Європейський покерний турнір існує з 2004 року, запустив його Британський покерист Джон Дафі (John Duthie). Зустрічі проходять в найкрасивіших і престижних локаціях різних материків, а місце проведення Гранд-фіналу завжди традиційне: Монте-Карло. Ця частина князівства Монако заслужила світову репутацію гральної столиці і просто втілення красивого життя. Це розкішний курорт, куди стікаються заможні і досвідчені туристи. У Монте-Карло розташовуються красиві приватні резиденції і громадські простори, архітектурні пам’ятки і грандіозні шоу. Не дивно, що саме в цьому елітному і фестивальному місці проходить головне свято покеру — Гранд-Фінал Європейського покерного туру.

Значення гранд-Фіналу для гравців

Для всіх, хто серйозно цікавиться покером, це знакова подія. Воно об’єднує захоплених любителів покеру, вабить амбітних гравців. В їх кар’єрі завоювати Монте-Карло або просто дійти до цього етапу означає серйозно просунутися в покерной кар’єрі. Це статусна гра, що означає потрапляння в елітну категорію. Таким чином гравці роблять собі ім’я і репутацію, можуть продемонструвати майстерність, вперше заявити про себе всерйоз або закріпити позиції. У багатьох зліт великої покерної кар’єри починається саме на Гранд-фіналі EPT, імениті покеристи часто мають цю перемогу в послужному списку.

На окрему увагу заслуговують ставки. Бай-іни часто знаходяться в діапазоні 5-10 тисяч євро. Це шанс зірвати по-справжньому великий куш. Що стосується загального призового фонду і можливого виграшу, мова про семизначні числа (і це в європейській валюті).

Тому боротьба за столами кипуча, рівень професіоналізму і замотивованості величезний.

Гранд-фінал як культурна подія для широкої аудиторії

Ключове завдання заходу-популяризувати покер, долучити громадськість до захоплюючого світу гри, продемонструвати красу стратегій і прогрес, пов’язаний з грою. На Гранд-фіналі намагаються зібрати і самі просунуті технологічні рішення, і найяскравіших гравців, і створити неповторну атмосферу. Це спортивний азарт, гламурний стиль життя, особливий дух покер-ком’юніті.

Прикладом прогресивного та демократичного рішення є партнерство EPT з PokerStars та іншими віртуальними платформами.

Сайти-сателіти, що дозволяють брати участь у відбіркових змаганнях, відкривають двері до великих ігор для бажаючих з усього світу.

Крім власне турніру Гранд-фінал це розважальна програма і безліч супутніх ігрових опцій (наприклад, кеш-ігри). Журналіст, що спеціалізується на гемблінгу, або просто любитель покеру не може пройти повз Гранд-фіналу.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...