Різновиди міжкімнатних дверей та корисні поради щодо їх вибору

23.05.2023 | Раздел: Ремонт своими руками

Кожна людина прагне створити у своєму будинку затишну та комфортну обстановку. Для цього підбираються якісні меблі, підлогове покриття, шпалери та інші предмети інтер’єру.

Важливе значення має вибір міжкімнатних дверей, оскільки вони виконують кілька функцій. Це і елемент дизайну, і багатофункціональна частина домашньої обстановки. Вибір міжкімнатних, як і вхідних дверей, не просте завдання. До цього питання слід підійти ґрунтовно та звернутися у інтернет магазин дверей Київ.

Вибір

Вибираючи міжкімнатні двері необхідно подбати про те, щоб вона була зроблена компанією, що заслуговує на повагу, і мала термін гарантії не менше 2 років. За цей час виріб покаже всі свої недоліки та переваги. Якщо з будь-яких причин, двері прийде в непридатність, ви зможете легко зажадати її заміни.

Купуючи міжкімнатні двері, необхідно бачити їх на власні очі. Не варто довіряти каталогу або просто ознайомитись з її описом на сайті продавця. Необхідно переконатися, що вона виготовлена із натурального, якісного матеріалу. Іншими важливими параметрами для вибору міжкімнатних дверей є стиль, колір і зовнішній вигляд. Розібравшись із зовнішнім виглядом, матеріалом та розміром далі варто звернути увагу на надійність замикаючої системи.

Внутрішні міжкімнатні двері виконують такі функції:

  • поділ та комунікація простору всередині квартири;
  • розмежування території;
  • зниження рівня шуму;
  • можливість усамітнення;
  • естетичне значення.

Основні види

Від того, які функції повинні виконувати міжкімнатні двері, залежить і вибір певного типу виробу за способом відкривання.

Розстібні двері

Ця конструкція відкривається за допомогою внутрішніх або зовнішніх петель. Це найпопулярніший варіант міжкімнатних дверей. Такі двері, як правило, складаються з однієї або двох стулок, які відчиняються за допомогою петель.

При правильній установці вони характеризуються гарною термічною та акустичною ізоляцією. Як правило, виготовляються зі скла чи дерева. Рідко із пластмаси або металу. Підходить для приміщень із великою площею.

Розсувні

Такі двері варто вибирати для приміщень із невеликими площами. Вони дозволяють раціональніше використовувати наявний простір.

Встановлюються вони на спеціальні рейки, що проходять уздовж стіни або заховані усередині стіни. Коли двері відчинені, вони зникають усередині стіни. Тоді створюється враження більшого вільного простору.

Складні

У приміщенні з дуже невеликими площами можна використовувати складні міжкімнатні двері. Даний варіант дверей більш виграшний і відрізняється від решти. Усі варіанти виробів припускають наявність вільного місця для відкриття. А ось складна система є найкомпактнішою альтернативою для них. Крім того, складні двері вдало вписуються у будь-який інтер’єр.

Поворотні

Часто під час виборів міжкімнатних дверей покупці що неспроможні визначитися з вибором. У цій ситуації прекрасним рішенням стане система рота, яка є основою для поворотно-зсувних дверей. За відгуками покупців такі двері практично не мають недоліків.

Для відкриття та закривання цих дверей не потрібні великі вільні площі біля них.

Варіантів міжкімнатних дверей існує чимало. Варто мати на увазі, що практичність і надійність дверей, має більше значення, ніж практичність і надійність меблів.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...