Переваги будівельних матеріалів від АКМ: чому варто використовувати саме їх для монтажу покрівлі

21.12.2023 | Раздел: Строительные материалы

Вибір матеріалів для покрівлі-важливий крок. Від нього залежить довговічність даху, то, наскільки добре вона буде тримати опади, перепади температур.

Купувати покрівлю треба у перевіреного виробника. В Україні це Азбука Покрівельних Матеріалів. Зустрічаються й інші назви: Азбука покрівельних матеріалів, АКМ, Азбука Покрівлі. Все це-єдина компанія. Офіс розташований в Броварах (місто в Київській області), там же знаходиться повноцінний Виставковий центр.

Гідність

АКМ-офіційний представник самих різних виробників покрівельних матеріалів. Отже, він надає тільки оригінальні товари-надійні, якісні, що зберігають гарантію виробника. На всю продукцію є сертифікати. Асортимент вкрай широкий-понад 15000 найменувань, серед яких не тільки покрівля.

Оскільки АКМ співпрацює з виробниками безпосередньо, він може встановлювати привабливо низьку ціну. Щоб покупки були ще вигідніше, Азбука покрівлі регулярно проводить акції і влаштовує знижки. Наприклад, при покупці покрівельних матеріалів пропонує знижки на підшивання звисів і водостоки. Гнучка цінова політика та індивідуальний підхід до постійних покупців — важлива перевага АКМ.

Азбука покрівлі знає, як складно вибрати відповідний покрівельний матеріал. Тому магазин проводить для потенційних покупців консультації, де розповідає про особливості та переваги різних товарів. Вони абсолютно безкоштовні! Також АКМ безкоштовно вважає кількість покрівельного матеріалу і робить його розкладку по листам.

Замовлення Азбука Покрівельних Матеріалів обробляє швидко, а висилає оперативно. Доставка діє по всій Київській області. Буквально кілька днів-і товар приходить.

Асортимент

Головна категорія магазину-скінчено, Покрівельні матеріали. Їх багато. Найбільшою популярністю користуються три:

  • металочерепиця за довговічність і красу;
  • бітумна черепиця за величезний (понад 50 років) термін експлуатації;
  • профлист за доступну ціну.

Також на сайті можна знайти композитну черепицю і фальцеву покрівлю.

АКМ продає комплектуючі та добірні елементи для різних типів покрівлі, а також софіти для підшивки країв (забезпечують надійний захист фасадів від вологи). Елементи водостічної системи-інша важлива група товарів. Азбука Покрівлі продає навіть горищні сходи і мансардні вікна! Звичайні вікна, втім, теж є в наявності. Та й двері знайдуться — міжкімнатні та вхідні.

Для обробки фасадів АКМ пропонує металевий і пластиковий сайдинг. Є навіть товари для огорож — парканів із секцій, металевого паркану, сітки, зелених огорож. Фактично Азбука Покрівельних Матеріалів дозволяє повністю обробити будинок і прилеглу до нього територію. І це чудово!

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...