Перелік кращих теплоізоляційних матеріалів для будинку: що використовувати

23.08.2024 | Раздел: Ванная комната

Захист будинку від втрат тепла дозволяє створити комфортний мікроклімат взимку і влітку.

При цьому зменшуються витрати на опалення, що дозволяє економічно виправдати процес утеплення. Важливо правильно підібрати матеріали і технологію виходячи з розмірів і інших особливостей будинку.

Види матеріалів

Існують різні утеплювачі за матеріалом виготовлення, вартості та варіанту випуску. Є рулонні і листові варіанти, вони можуть відрізнятися типом монтажу. Також розрізняються конструкції, які потрібні утеплювати. Є матеріали, краще підходять для обробки стін, дахів, перекриттів або підлог, при виборі конкретного виробу варто врахувати, що саме буде утеплятися.

Виділяють наступні утеплювачі:

  1. Мінеральна вата випускається у вигляді рулонів, де міститься волокниста структура. Самі волокна можуть створюватися у вигляді витяжок з різних природних мінералів, типу граніту.
  2. Скловата також випускається у вигляді рулонів, за структурою практично аналогічна мінеральній ваті, але для створення волокон використовується витяжки зі скла.
  3. Ековата-це пухкі пластівці, які можна засипати на горизонтальні поверхні. Створюється з целюлози вторинної переробки, тому є дешевою і простий у використанні.
  4. Базальтова вата є варіантом мінеральної, але створюється з базальту, що має високу міцність і термостійкість. Даний матеріал витримує температури до + 1000 ° З, має найнижчий коефіцієнт теплопровідності. Створюється у вигляді листів або рулонів.
  5. Пінопласт і пінополістирол є листовими матеріалами, що мають невелику вагу і невелику вартість.
  6. Керамзит є сипучим матеріалом у вигляді невеликих камінчиків, використовується для засипки фундаментів і міжповерхових перекриттів.

Вибір

Визначається розміщення матеріалів, які конструкції потрібно утеплювати. Для фасадів застосовуються всі види вати, пінопласт і пінополістирол. Для покрівлі використовують рулонні вироби, щоб створити суцільну герметичну площу з можливість вентиляції. Сипучі матеріал застосовуються тільки для горизонтальних конструкцій.

Визначається площа поверхні, що утеплюється і можливості кріплення. Листові утеплители можна монтувати на рівні вертикальні і горизонтальні поверхні за допомогою клею. Для рулонних потрібне створення обрешітки і закріплення за допомогою дюбелів. За допомогою металовиробів також можна кріпити листові матеріали, розміщую кріплення по кутах або в місцях стиків.

Важливо врахувати кліматичні умови місцевості, товщину матеріалів і їх показник теплопровідності.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...