Основні сфери використання кабельних алюмінієвих наконечників

21.12.2023 | Раздел: Строительные материалы

Електрика робить життя набагато простіше, але є джерелом підвищеної небезпеки: якщо дроти закоротять, може статися пожежа.

Прокладати проводку треба вкрай акуратно, з дотриманням технології. Професіонали використовують для цього Кабельні наконечники, вони ж оконцеватели. Вигідніше замовити на https://amperok.com.ua/montazhna-produkc%D1%96ja/nakonechnyky_ta_gilzy/cat_nakonechnyky/cat_nakonechnyky_kabelni_aljuminijevi/ наконечники кабельні алюмінієві, а не купувати їх в офлайн-магазині: товари в інтернеті дешевше, асортимент ширше, а замовити багато позицій простіше.

Перевага

У місцях з’єднання проводів утворюється підвищена напруга. З’єднання сильно гріється, що зменшує термін його існування і робить конструкцію менш надійною. До того ж воно окислюється, що ще сильніше скорочує термін експлуатації. Ізоляція теж страждає. Використання оконцевателей допомагає уникнути подібної ситуації. Металева оболонка запобігає надмірному нагріванню, відводячи зайве тепло, а Контактна паста сприяє кращому з’єднанню жив і бореться з окисленням. В результаті з’єднання служить набагато довше. І виявляється надійніше: наконечники надійно притискають жили, виключаючи втрату контакту.

Безпека теж зростає: з алюмінієвими наконечниками ризик пожежі практично відсутній. Знижується ймовірність отримати удар струмом. З’єднання проводів стає більш простою справою, доступним не тільки професійним електрикам.

Застосування

Оконцеватели роблять з двох матеріалів: з міді та алюмінію. Також зустрічаються композитні алюмо-мідні наконечники. Вся справа в тому, що метал оконцевателя повинен відповідати металу жили. Алюмінієві наконечники використовуються тільки для алюмінієвих жил. Якщо з’єднати треба алюміній і мідь, потрібні алюмо-мідні наконечники.

Оконцеватели використовуються для з’єднання двох проводів, дроти з живильним кабелем, для фіксації проводу в затиску з подальшим підключенням (наприклад, в електрощиток). Існує три типи фіксації: опресування, пайка та болтове з’єднання. Деякі наконечники можна з’єднувати різними способами.

Оконцеватели роблять з труби або прутка. Перші негерметичні і досить універсальні. Другі герметичні і володіють вузькою спеціалізацією: призначені для проводів в паперовій оплітці, просоченої маслом. Герметичність не дозволяє мастилі витікати з обплетення і зберігає властивості проводу.

Оконцеватели-запорука безпеки і надійності з’єднання. Застосовувати їх треба. Якісні алюмінієві наконечники роблять електромережі по-справжньому довговічними.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...