Обираємо ноутбук для навчання: яким вимогам він має відповідати

27.02.2024 | Раздел: Кухня

Комп’ютеризація торкнулася і освіту. Сьогодні практично всім зрозуміло, що носити з собою єдиний ноутбук набагато зручніше, ніж пачку підручників і зошитів.

Але ринок цих мобільних комп’ютерів дуже широкий, і підібрати підходящу модель непросто. Щоб купити ноутбук на https://dkt.ua/noutbuki/, потрібно знати, що шукати.

Вид

Для навчання можна використовувати три різновиди ноутбуків.

  1. Класичний. Краще підходять для стаціонарного навчання — дистанційних занять, заочних уроків. Пристрої більш продуктивні, але громіздкі і важкі.
  2. Ультарбуки. Легкі, компактні, потужні — ідеальний вибір, якщо обладнання потрібно принести в школу або ВУЗ.
  3. Нетбуки. Теж компактні і легкі. Продуктивність низька, а функціонал обмежений, зате і ціна невелика. Підходять для школярів, а ось студентам потрібно що-небудь потужніше.
  4. З сенсорним екраном — 2 в 1. Просунутий варіант, який більшості студентів не знадобиться. Його оцінять дизайнери і художники.

Вимога

Базова вимога до навчального ноутбука: велика діагональ екрану і зручна клавіатура. Маленький екран змусить занадто напружувати очі, а погана ергономіка клавіатури призведе до швидкої втоми. Важливо і наявність веб-камери. У сучасних пристроях вона присутня майже завжди, але в ноутбуці для навчання вона повинна бути хорошого дозволу (від 1 Мп) і певного розташування. Якщо камера знаходиться у верхній частині комп’ютера, все в порядку. Якщо збоку або знизу, для дистанційних занять вона не підходить.

Час роботи в автономному режимі має бути якомога більше. Не завжди є можливість зарядити ноутбук на місці, і він повинен мати велику містку батарею.

Важливий параметр-вага. Ноутбук для навчання повинен бути легким, адже його доведеться постійно тягати з собою.

Вибір

Універсальних пристроїв не існує. Студентам гуманітарних напрямків і школярам досить виконання базових вимог: їм не потрібні ні потужний процесор, ні великий обсяг оперативки. З іншими профілями складніше. Працюючим з графікою потрібно гарне дозвіл екрану і якісна передача кольору. Зайнятим в проектуванні-потужний процесор з хорошою відеокартою. Програмістам-максимально швидкодіючий ноутбук (на якості картинки можна і заощадити).

Модель підбирається по бюджету. Брати занадто дорогий пристрій не варто: його функції не будуть розкриті повністю — або саме їх наявність спонукає відволікатися від навчання. Занадто дешеве підійде лише для найпростіших завдань. Школяреві воно ще буде корисно, а ось студенту вже не допоможе.

Нарешті, потрібно подбати про захист. Сумка або рюкзак для навчального ноутбука-необхідність, а не розкіш.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...