Куди звернутися, якщо ви хочете замовити евакуатор у Львові

16.03.2024 | Раздел: Полезные советы

Іноді трапляються ситуації, коли потрібно евакуювати транспорт. Причини різні: поломка, ДТП, пошкодження вандалами, небажання збільшувати Пробіг.

Підсумок один: потрібно замовити евакуатор. У великих містах (Львів до них, звичайно, відноситься) евакуаційних служб досить багато, і між ними доводиться вибирати. «Евакуатор Львів» — надійний і ефективний варіант.

Головні достоїнства

Компанія приймає заявки цілодобово-без перерв, вихідних, святкових днів. Найчастіше машини ламаються в момент, коли звичайні служби не працюють. Можливість залишити заявку цілодобово-дуже важливий момент. Швидка подача точно до потрібного часу гарантована.

«Евакуатор Львів» з усією уважністю ставиться до поставленого завдання. Транспорт точно підбирається під особливості заявки, надійно кріпиться, дбайливо транспортується. Пошкодження в процесі перевезення виключені.

У компанії є власний парк евакуаторів різних конфігурацій. Техніка здатна перевозити практично все: звичайні автомобілі, позашляховики, мікроавтобуси та автобуси, вантажівки, одиниці спецтехніки, неважливо, якій машині не пощастило-фірма впорається з усім!

Інші переваги

Евакуаційна служба займається не тільки перевезенням авто. Список додаткових послуг широкий: тут і послуги трала, і перевезення негабаритних вантажів, і навіть кран-маніпулятор — для об’єктів, позбавлених власних коліс або занадто пошкоджених для самостійного пересування. Це дозволяє компанії заодно виконувати функції перевізника. Особливо затребувані такі послуги в період будівництва і підготовки будмайданчика: потрібно перевезти багато важких габаритних речей.

Ціни у «Евакуатор Львів» низькі. У вартість виклику входять: подача машини, навантаження, надійне закріплення вантажу, транспортування до потрібного місця, розвантаження. Точна ціна залежить від типу вантажу, його габаритів і ваги, довжини маршруту. Фірма практикує індивідуальний підхід, встановлюючи точну ціну виклику по ситуації. Це робить «Евакуатор Львів» особливо гнучким і вигідним.

Компанія існує майже 20 років-з 2006 року. За такий великий термін «Евакуатор Львів» завоював прекрасну репутацію. Клієнти відгукуються про компанію з вдячністю, користуються послугами знову, якщо подібна необхідність виникає. Фірмі багато довіряють-і вона намагається виправдати цю довіру всіма силами.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...