Корисні поради щодо вибору вхідних дверей: якими вони мають бути

14.02.2024 | Раздел: Загородный дом

Вхідні двері є візитною карткою приміщення. Вони повинні захищати внутрішній простір від холоду і спеки, протидіяти вторгненню зловмисників.

Якщо мова йде про житлових будинках або квартирах, то важливим фактором стануть естетичні особливості полотен. Виходячи з типу приміщень і фінансових можливостей пропонується замовити двері на https://albero.com.ua/products/vhidni_22, де є великий вибір.

Як підбирати двері

Серед параметрів, які слід враховувати при покупці і монтажі, виділяють:

  1. Тип входу і матеріал стін. Потрібно підібрати двері виходячи з розміру отвору, інтенсивності експлуатації. Склад стін визначить масу конструкції і можливості кріплення.
  2. Двері повинні бути міцними, тому переваги віддаються сталевим варіантів. Полотно повинно мати товщину не менше двох міліметрів з зовнішньої і внутрішньої сторони.
  3. Естетичні властивості. Тут можна вибирати полотна оброблені ЛДСП, МДФ, масивом деревини, покриті натуральної або екошкірою. При використанні гнучких матеріалів під них можна розмістити утеплювач.
  4. Вхідні двері повинні бути з терморозривом, коли між зовнішніми і внутрішніми металевими деталями розташовуються повітряні зазори або утеплювач, щоб запобігти утворенню «містків холоду».

Для полотна потрібно оснащення вбудованими замками, як найбільш надійним, важким для злому варіантом. Варто підбирати сувальдні запірні пристрої, коли штирі будуть входити в металевий косяк.

Правила монтажу

При установці вхідних конструкцій, потрібно враховувати наступні вимоги:

  1. Стіни повинні витримувати масу всієї конструкції, відкривання і закривання полотна. Дерев’яні та пінобетонні потрібно посилювати по краях куточком і зварювати зовнішній і внутрішній край сталевими штирями.
  2. Виходячи з товщини стін і матеріалу їх виготовлення, вибирається спосіб кріплення – через торець каркаса або за допомогою заставних.
  3. При установці потрібно підібрати короб на 3-5 см менше отвору по ширині і на 5-15 см по висоті. Це дозволить вставити короб і якісно вирівняти його. Висота конструкції повинна поєднуватися з можливістю монтажу порога.
  4. При установці потрібно зняти полотно з петель, вирівнювати короб по вертикалі і горизонталі максимально точно. Так зменшуються навантаження на стіни і кріплення.
  5. Проміжки між коробом і стіною закладаються утеплювачем і монтажною піною.

Після установки дверей, перевіряється точність монтажу, хід стулки. Всі шви закладаються декоративними накладками з металу.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...