Корисні поради щодо вибору електрофурнітури: де її можна замовити

03.04.2024 | Раздел: Ремонт своими руками

Створення системи живлення в будь-якому приміщенні вимагає обов’язкового використання фурнітури.

Ці прості вироби створюють зручні, безпечні можливості включення і виключення приладів, здатні прикрасити інтер’єр, надавши йому додаткові риси стилю. Для вибору та встановлення найбільш підходящих варіантів пропонується подивитись електрофурнітуру на https://electro-shop.in.ua/electrofurnitura/.

Основні характеристики і види виробів

Київська компанія «Електрошоп» працює на українському ринку більше 17 років, і пропонує різноманітний асортимент електричних пристроїв. У лінійці товарів є теплі підлоги, кабелі, освітлювальні прилади, обладнання для створення систем освітлення та інші вироби подібного типу.

Серед них виділяється електрофурнітура. Тут можна вибрати наступні групи товарів:

  1. Розетки різного типу, включаючи вироби з вилками для електроприладів або гніздами для телефонів, мережевих кабелів комп’ютерів.
  2. Вимикачі і регулятори ступеня освітлення.
  3. Рамки і накладки для розеток і вимикачів. Є поодинокі варіанти і для монтажу групи пристроїв.

Також можна вибрати інші варіанти електрофурнітури типу підрозетників для будь-яких типів стін і гнізд, пристроїв для розміщення дзвінків.

На сторінці товару можна розглянути фотографію виробів, дізнатися його колір і матеріал виготовлення. У технічних характеристиках вказано для якого типу струму і напруги підходить фурнітура, клас захисту, варіант підключення.

Гідність

На сайті компанії представлена продукція відомих брендів «Plank» і «Schneider Electric», що говорить про якість виробів, їх надійності і довговічності. Реалізується тільки автентична фурнітура, без підробок, всі товари мають необхідні супровідні документи та сертифікати.

Величезна різноманітність елементів дозволяють вибрати вироби з урахуванням їх форми і зовнішнього вигляду, що особливо важливо, якщо потрібно врахувати оформлення інтер’єру приміщень. Електрофурнітура підійде для сучасного і класичного дизайну житлових кімнат, офісів.

Доставка здійснюється в будь-який пункт країни «Новою Поштою«, є можливість самовивозу з гіпермаркету»Безпека». Оплата може здійснюватися після отримання замовлення, або за допомогою банківських карт під час його оформлення.

У разі виявлення не кондиції або пошкодження товару, його можна обміняти або повернути гроші. Однак такі випадки є винятком, зустрічаються дуже рідко. Фурнітура такого типу встановлюється на самих різних об’єктах, починаючи з квартир і закінчуючи готелями, розважальними закладами та офіційними установами.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...