Корисні поради щодо оренди броньованого авто: до якої компанії звернутися

19.05.2023 | Раздел: Строительные материалы

Забезпечення безпеки бізнесменів та політиків краще покладати на плечі професіоналів. Вони зможуть забезпечити надійний захист від усіх видів загроз, запобігають надзвичайним ситуаціям до їх переходу в критичну фазу.

Одним із засобів підвищення безпеки у таких випадках є оренда броньованого авто.

Особливості компанії

На українському ринку охоронних послуг виділяється компанія ТопГард. У її штаті є досвідчені та кваліфіковані співробітники, які пропонують усі види охорони. Серед заходів забезпечення безпеки виділяється можливість оренди куленепробивних автомобілів для перевезення пасажирів ВІП-рівня.

У цьому випадку можна найняти такі види автомобілів:

  1. За класом транспортного засобу: представницькі; стандартні; мікроавтобуси; позашляховики; електромобілі; броньовані варіанти.
  2. По марці машини: Мерседес; Рейндж Ровер; Тесла; Ауді; Порше; Фольксваген; Тойота; Шкода.
  3. Пропонується оренда автомобіля Мерседес з водієм, якщо потрібно забезпечити надійне перевезення пасажирів у будь-яку точку, або забезпечити щоденні потреби клієнта у якісному захисті у всіх випадках його пересування. У цій ситуації можна підібрати конкретну модель машини, водій одночасно виконуватиме функції охоронця.
  4. Консультанти компанії допоможуть визначити потрібну марку автомобіля виходячи із запитів клієнта, маршрутів його пересування та статусу пасажирів.

Переваги

Усі машини підготовлені з урахуванням високих вимог безпеки, водії пройшли курс підвищення кваліфікації, навчені діяти у складних ситуаціях, включаючи обстановку на міських дорогах та можливу зовнішню загрозу. В основу при обслуговуванні ставиться забезпечення безпеки клієнта, збереження його життя та здоров’я.

Є гнучкі умови на кшталт автомобіля, термінів оренди, обслуговування водієм запитів клієнта. Машини мають підвищений комфорт, утримуються у відмінному стані, забезпечується їхня повна справність. Вартість оренди оптимальна з урахуванням класу автомобіля, ступеня його захищеності та кваліфікації водія.

Додатково можна замовити послуги охоронця, який супроводжуватиме у поїздках разом із шофером, забезпечуючи ще один ступінь безпеки. Для оренди пропонуються машини з високим рівнем бронювання, що забезпечують захист від куль та вибухів.

Замовити транспортний засіб можна для поїздок Києвом та для виїзду в регіони країни.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...