Корисні поради щодо монтажу гранітної плитки: що треба знати

14.04.2024 | Раздел: Дизайн и интерьер

Гранітна плитка — це дуже потрібний матеріал для обробки різноманітних поверхонь в інтер’єрі та інтер’єрі.

Він має високий рівень міцності, зносостійкість та інші хороші характеристики. Ви можете замовити гранітні вироби на zh-granit.com, щоб отримати довговічну продукцію. Варто розібратися з її основними особливостями.

У чому полягають переваги гранітної плитки?

Сильних сторін у таких виробів справді чимало. Серед найважливіших моментів можна виділити:

 1. Високий рівень міцності. Граніт дуже міцний, тому вироби з нього відрізняються тривалим терміном служби. Користуватися плиткою можна у приміщеннях із підвищеним рівнем прохідності.
 2. Зносостійкість. Матеріал не покривається подряпинами і не зношується раніше. Поверхням не страшні різні механічні дії. Це відмінний варіант для використання там, де рух досить інтенсивний.
 3. Стійкість до вологи. Граніт не вбиратиме вологу, так що їм обробляють поверхні в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Матеріал актуальний у басейнах, ванних кімнатах та на кухні.
 4. Хімічна стійкість. Граніт не боїться контакту із різною хімією. Поверхні можна мити, використовуючи практично миючі засоби з агресивними компонентами у складі.
 5. Простий догляд. Гранітну плитку легко очистити від різноманітних забруднень. Користуватися дорогими коштами вам не доведеться.

Плитка з граніту запропонована в найширшому асортименті відтінків та текстур. Ви легко підберете варіант, який впишеться в конкретний інтер’єр простору.

Основні правила монтажу гранітної плитки

Встановлювати такі елементи необхідно відповідно до деяких правил. Розглянемо основні поради, про які варто пам’ятати:

 • поверхня готується для укладання гранітної плитки, вона повинна бути рівною, чистою, сухою та покритою ґрунтовкою;
 • для монтажу гранітної плитки необхідно користуватись спеціальними клейовими складами для каменю, щоб зчеплення елементів з поверхнею було високоміцним;
 • перед початком монтажу потрібно правильно розрахувати розкладку плитки, щоб уникнути великих витрат матеріалу та отримати рівні шви;
 • на практиці повинен використовуватися будівельний рівень, щоб ряди виходили рівними та акуратними;
 • між плитками слід залишити шви для компенсації температурних розширень, ширина шва залежить тільки від розміру плитки;
 • коли плитка буде укладена, необхідно затерти шви спеціальними складами, щоб захистити їх від забруднень та вологи.

Плитка з граніту стане відмінним вибором для використання у найскладніших умовах. Вам вдасться отримати міцні, презентабельні та довговічні поверхні без зайвих складнощів!

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...