Де шукати цікаві вакансії у Європі: корисні поради для українців

14.12.2023 | Раздел: Ремонт своими руками

Робота в Європі є мрією для багатьох українців. Реалізація потенціалу і прояв здібностей яскраво проявляються на території чужої держави, залишаючись незатребуваними на батьківщині.

Нестабільна економіка країни, жене громадян на заробітки в ближнє і далеке зарубіжжя. Більшість приваблює робота в Європі для українців.

Європа хороша тим, що знайти гідну вакансію можна без вищої освіти. Оплата буде на порядок менше, але вона коштує витрачених зусиль. Для заняття посади необхідно пройти курси, отримати сертифікат європейського зразка. Висока посада вимагає перекладу оригіналу диплома на мову держави. Слід пам’ятати, що не будь-яка освіта є затребуваним на європейському ринку праці.

Не слід хитрувати з отриманням візи. Для роботи, потрібно оформляти робочу, а не туристичну. В іншому випадку вам загрожує адміністративне стягнення. Оформлення робочої візи доцільно починати після підписання контракту з роботодавцем.

Не завжди виходить знайти роботу на Work&Staff в короткий термін. Незважаючи на втому і відчай, не опускайте руки, не залишайте наміченої мети, продовжуйте рухатися і все вийде. Дорогу подужає той, хто йде.

Поради щодо правильного пошуку роботи в Європі для жителів України

Щоб отримати роботу мрії, необхідно ретельно підготуватися до пошуку:

  • вибрати країну і вивчити місцеві закони, щоб уникнути неприємностей. Ви почерпнете багато корисної інформації: про вимоги при отриманні робочої візи, які місця можна знайти без диплома про вищу освіту і т. д.;
  • створіть портфоліо. Помістіть туди копію диплома про освіту та сертифікати про проходження курсів. Знайдіть сайти, які пропонують роботу в Європі, і зареєструйтеся на них, розмістіть портфоліо, щоб його бачили роботодавці;
  • приступаючи до вибору держави, почитайте відгуки іммігрантів, так як наші уявлення не завжди відповідають реальності;
  • складіть резюме, використовуючи шаблон CV. Розмістіть на ресурсах і вкажіть теги, за якими сервіс буде підбирати вакансію;
  • ретельно підрахуйте витрати, так як доведеться оплачувати орендоване житло, податки, виділяти гроші на харчування, платити за проїзд, лікуватися і т.д. складіть отримані суми і розмір передбачуваного доходу, щоб уникнути неприємних сюрпризів, коли опинитеся на місці.

При пошуку роботи в Європі слід враховувати, що знання іноземної мови (або декількох), значно підніме рейтинг при отриманні вакансії.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...