Чому варто використовувати 3д шпалери для обробки приміщень: їх переваги

23.02.2022 | Раздел: Ремонт своими руками

Останнім часом для оформлення інтер’єрів люди вибирають фотошпалери, до того ж не прості, а з імітацією тривимірного простору.

Застосовують такі 3д обої для всіх популярних сьогодні стилів: ретро, ​​лофт, класика, прованс, скандинавський. Дуже часто фотошпалерами оформляють не тільки стіни, але й стелі, що додатково надає таким приміщенням незвичайну легкість та перспективу, яку неможливо досягти звичайним класичним ремонтом.

Завдяки тривимірному зображенню з’являється відчуття реалізму картини. 3д обої начебто розширюють простір кімнати, візуально виходячи за її рамки. Цей ефект дозволяє зробити простір приміщень ще більш відкритим та атмосферним.

Види 3D фотошпалер

Існує кілька видів таких шпалер:

  1. Стандартні. Це зображення з геометричними візерунками та фігурами, об’єднаними у спільну композицію (абстракція, кулі, графіка, квадрати, лінії, хвилі, зигзаги). Зазвичай їх використовують для оформлення ванної або передпокою.
  2. Панорамні. Найчастіше виготовляються на замовлення, адже вони враховують реальні розміри стін у житлі замовника. Виробляються фотошпалери єдиним полотном, причому розмір може бути різним. Наклеювати такі великі полотна краще за допомогою професіоналів.
  3. Поодинокі. Цей вид 3д обоїв має невеликий розмір. Його зазвичай використовують для окремого декорування ділянок приміщення – перегородок, дверей, кутів, а також як імітацію поділу зон. Вони можуть бути використані навіть у вигляді рамок до основного полотна.
  4. Флуоресцентні. Основне завдання цього покриття – світитися у темряві. Воно нешкідливе для людей та тварин, тому що не виділяє небезпечних токсинів. Світло накопичується як від природного освітлення, так і від штучного. Це покриття наносять на контури картини та окремі її елементи. Сьогодні дуже популярні настінні та стельові фотошпалери з флуоресцентним світінням.
  5. Світлодіодні. У ці зображення вбудовують світлодіоди, за допомогою яких можна реалістично підсвітити світанок, захід сонця або зоряну ніч. Працюють вони від мережі чи окремого джерела живлення.
  6. Стереоскопічні. 3д обої з цією технологією найреалістичніші. У того, хто дивиться на них, складається повне враження, що до зображених на них рослин або фігур можна доторкнутися руками.

Найякісніші 3D зображення ви завжди зможете придбати в інтернет-магазині Дом фотообоїв в великому інтернет каталозі.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...