Актуальні моделі чоловічих сумок та корисні поради щодо їх вибору

13.12.2023 | Раздел: Дизайн и интерьер

Сумки є модним аксесуаром і корисним предметом для перенесення речей. У чоловіків такі вироби не менш популярні, ніж у жінок.

Сучасні люди частіше віддадуть перевагу дані варіанти традиційним портфелям через зручності використання та інших факторів. Для покупки пропонуються сумки чоловічі різних розмірів, кольорів і форм-факторів.

Модні тенденції

Серед основних варіантів чоловічих аксесуарів, які є модними в сучасному світі, варто виділити:

  1. Поясні сумки або слінги. Вони мають невеликі розміри, можуть кріпитися до поясу або ременем через плече. Мають прямокутну, трикутну, овальну форму. Призначені для носіння дрібних предметів.
  2. Сумка у форм-факторі бріфкейс призначена для перенесення ноутбука, планшета і подібних пристроїв. Також такий аксесуар може замінити портфель для розміщення документів. Мають прямокутну форму і розмір, що забезпечує розміщення папок формату А4 або більше. Можуть мати жорсткі або м’які стінки.
  3. Великі сумки з ручками називаються тоутами і шоперами. Ці вироби призначені для розміщення великих предметів, використовуються для походів за покупками. Дані аксесуари дуже схожі на жіночі, чіткого поділу тут немає.
  4. Месенджери за формою схожі на бріфкейси, проте мають менші розміри, носяться через плече і випускаються з м’якими стінками без жорсткого каркаса.
  5. Дорожні та спортивні сумки є найбільшими, об’ємними, можуть використовуватися для перенесення безлічі речей.
  6. Рюкзаки є найбільш універсальними сумками.

Також можна виділити серед модних виробів шкіряні барсетки, куди кладуть документи, гроші, картки та ключі.

Одним з цікавих чоловічих аксесуарів є затискачі для грошей, які можуть доповнювати сумки.

Вибір

Спочатку варто визначити варіант використання сумки, які предмети в ній будуть розміщуватися. Також враховується варіант перенесення, дуже часто потрібно щоб руки залишалися вільними. Виходячи з цих параметрів підбирається тип аксесуара, його обсяг.

Важливим параметром стане матеріал виготовлення. Найбільш солідно виглядатимуть вироби з натуральної шкіри. Вони також є найбільш міцними, довговічними. Для створення молодіжного, спортивного образу краще підійдуть сумки з тканини або штучних матеріалів.

Купуючи виріб, варто віддавати перевагу продукції відомих виробників. Також предмет повинен поєднуватися з іншим виглядом чоловіка, відповідати його стилю.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...