Як визначити кількість робочих годин зарядних та сонячних станцій Ecoflow

28.12.2022 | Раздел: Загородный дом

Електроенергія є головною і самою витратною сировиною, споживанною кожною людиною. Електрика дозволяє використовувати різні прилади, що роблять життя людини більш комфортним і простим.

Оскільки стаціонарні лінії нерідко стикаються з перебоями, особлива увага приділяється використанню зарядних і сонячних станцій Ecoflow. Але, щоб правильно підібрати установку, необхідно визначитися з кількістю робочих годин системи.

Про обладнання

Сонячні станції Ecoflow — обладнання, в якому об’єднані безліч провідних галузей дослідження і знань, призначених для розробки інноваційного продукту, який характеризується наявністю інтелекту, підвищеним показником потужності і стильним дизайном.

Портативна електростанція відмінно підходить для резервного живлення приміщень, для використання електрики в похідних умовах, або для інтелектуального контролю установок.

Сьогодні Ecoflow — компанія, що пропонує доступ до електроенергії, незалежно від місця розташування людини. Компанія займається розробкою і створенням продуктів, що дозволяють зберігати електроенергію. Головне завдання Ecoflow — застосування передових технологій з метою поліпшити якість життя людей, які проживають в регіонах з уповільненим розвитком.

Розрахунок кількості робочих годин

Відштовхуючись від показників потужності і навантаження на обладнання, обчислити кількість робочих годин Ecoflow можна, дотримуючись множення першого показника на коефіцієнт 1.41. При цьому, в момент розрахунків слід дотримуватися деяких правил:

  1. Встановити тип обладнання, яке буде функціонувати за рахунок панелей.
  2. Визначити загальний номінальний показник потужності техніки.
  3. Розрахувати навантаження, відштовхуючись від використовуваних пристроїв.
  4. Визначити час автономного функціонування сонячних панелей. Наприклад, для ПК при відсутності напругах буде потрібно близько 3-х хвилин, щоб досягти повного завершення його роботи.

Особлива увага приділяється вибору ємності панелей, відштовхуючись від їх часу роботи і від покладеного на них навантаження. Вибір ємності здійснюється, дотримуючись формули С=100*Т*Р. При цьому, С – ємність сонячної панелі, Т – час автономного функціонування і Р – показник потужності підключеної техніки.

Оскільки ємність панелей з часом заряду може змінюватися, розрахунок показників за формулою повинен здійснюватися тільки при тривалості автономного функціонування протягом 10-ти годин.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...