Технологія встановлення та підключення магнітної трекової системи

03.04.2022 | Раздел: Ремонт своими руками

Магнітні трекові системи є новітніми і зручними пристроями, призначеними для освітлення житлових і комерційних приміщень.

Різні з’єднувачі кутового типу сприяють вибудовуванню системи освітлення різних форм і розмірів, а також створенню спеціального профілю магнітних треків, що сприяє досить простий і надійній установці магнітна трекова система.

Підключення

Щоб підключити магнітну трекову систему, необхідно дотримуватися наступної інструкції:

  1. Укласти з’єднувач лінійного типу між торцями двох треків, дотримуючись збігу маркувальних поглиблень.
  2. Зістикувати треки, використовуючи з’єднувач. При цьому, важливо упевнитися, що всі смуги збігаються стороною. Такий показник буде вказувати на те, що всі контакти, розташовані на з’єднувачі, або на треку, пройшли стикування.
  3. Виконати фіксацію з’єднання.

Встановка

Фіксація шинопровода може здійснюватися на стелі, дотримуючись трьох різних методів: прикручуючи пристрій до поверхні, підвішуючи його на троси, або встановлюючи в заздалегідь виконані поглиблення. Щоб виконати фіксацію, дотримуючись останнього способу, можна використовувати лише спеціально вбудовані шини, встановлюючи їх, дотримуючись наступної послідовності дій:

  1. Взяти шину і з однієї зі сторін зафіксувати заглушку.
  2. З іншого боку повинна розташовуватися колодка клемного типу, яка може бути встановлена виробником, а може фіксуватися окремо.
  3. Для фіксації клемної колодки, необхідно зняти кришку з коннектора і встановити його недалеко від торця треку. При цьому, особливо важливо, щоб всі маркувальні смуги збігалися один з одним.
  4. Акуратними рухами слід ввести і зістикувати трек і коннектор.
  5. Підключити кабелі живлення, дотримуючись напруги 220 В. Також важливо відкрутити гвинти, використовуючи класичний тип викрутки і встановити жили.
  6. Закрутити гвинт стопорного типу, закріпити її з’єднання.

Варто відзначити, що освітлювальні пристрої також можуть фіксуватися, використовуючи найпотужніші неодимові магніти, що дозволить запросто змінювати положення модуля світлового типу, тобто, переміщати світильник, дотримуючись всієї довжини треку і задіюючи всього одну руку. При цьому, система розподілу потоків струму робить освітлювальні пристрої незалежними від джерела споживання енергії в момент переміщення. Приступая до роботи з магнітною трековою системою, необхідно бути гранично акуратним і дотримуватися встановлених правил!

Текст сообщения:

Имя:

E-mail: