Що треба знати, якщо ви вирішили придбати житло у Івано-Франківську

04.07.2022 | Раздел: Загородный дом

Купуючи нерухомість, кожен покупець стикається з одним з найскладніших рішень – з вибором ринку нерухомості.

Як правило, квартири продаються на первинному ринку – безпосередньо від забудовника і на вторинному ринку – від іншого власника. Саме тому, перш ніж вибрати ринок нерухомості і купити квартиру в Івано-Франківську, необхідно визначитися з перевагами первинного ринку і дізнатися про надійного забудовника blago developer.

Чому варто купити квартиру в новобудові?

Новобудови від забудовника blago developer характеризуються наступними перевагами:

  1. Широкий асортимент нерухомості, що відрізняється метражем, кількістю кімнат, ціновим діапазоном та іншими показниками.
  2. Нерухомість відрізняється юридичною чистотою, так як покупець не стикається з родичами продавця, які претендують на квартиру.
  3. Новобудови в Івано-Франківську від blago developer пропонує своїм покупцям якісні будинки, які оснащені всіма необхідними благами, супроводжуються інфраструктурою і всіма необхідними комунікаціями.
  4. Безпека укладання угоди і використання комунікацій квартир.
  5. Житлові комплекси в Івано-Франківську від забудовника blago developer – найнадійніші будинки, які оснащені системою безпеки, надійними комунікаціями, всіма необхідними інженерними системами.

Більш того, всі будинки від blago developer – найнадійніші будови, представлені одним з найбільших забудовників у всій Україні.

Кому підійде новобудова?

Купівля квартири є досить серйозним і відповідальним кроком кожної людини. Отже, вибір нерухомості повинен здійснюватися, відштовхуючись від безлічі аспектів, наприклад, від призначення квартири, від швидкості заселення в неї, від її місця розташування і від інших особливостей.

Найчастіше квартири в новобудовах набувають особи, які не збираються заселятися в житлоплощу найближчим часом. В такому випадку квартиру можна придбати за більш вигідними цінами, наприклад, ще на початковому етапі будівництва будинку. Це пов’язано з тим, що необхідно залишити час для завершення будівництва будинку, для його здачі в експлуатацію, а також для проведення ремонтних робіт і для переїзду.

Також в новобудовах квартири набувають громадяни, які прагнуть інвестувати в надійний і якісний проект. Такий об’єкт дозволяє не просто зберегти свої заощадження, а й подбати про своє майбутнє і про майбутнє своїх дітей.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail: