Що треба знати про електроінструменти від Milwaukee: їх головні переваги

05.02.2023 | Раздел: Строительные материалы

Електроінструмент багато. Вибрати потрібний — ціла епопея. Кожен виробник розписує свої переваги та шукає недоліки у конкурентів.

Але є один бренд, який визнають навіть найперші. Ім’я йому — Milwaukee.

Опис

В інтернеті пропозицій купити інструмент Milwaukee повно. Почасти цьому сприяє довга історія. Компанія існує майже сторіччя — вона була заснована в 1924 році. Перший же випущений інструмент приніс фірмі величезну популярність. Milwaukee випустила електричний дриль, який можна утримувати однією рукою. Нині це стандарт, але тоді подібне було справжнім проривом.

Milwaukee на цьому не зупинилася. Зараз компанія відома насамперед своїми передовими розробками. Ринок звично підхоплює їх, але біля витоків стоїть саме Milwaukee.

Компанія спеціалізується з виробництва професійного інструменту. Це так звана категорія Heavy Duty. Вся продукція електрична. Перевага надається акумуляторам, хоча дротові моделі теж існують.

Базується Milwaukee в Америці. На даний момент належить одному концерну з Гонконгу. Назва походить від американського міста Мілуокі — саме там було засновано фірму.

Переваги

Головний плюс інструментів Milwaukee – неймовірна технологічність. Найсучасніші, найпередовіші. Компанія має понад 300 зареєстрованих патентів — і це за неповні 100 років! Вибираючи Milwaukee, ви обираєте технічну досконалість.

Інструменти дуже якісні та надійні. Вони призначені для досить жорсткої експлуатації та довго не ламаються. Корпус міцний, пофарбований у яскравий колір, щоб техніка не губилася у траві чи темряві.

Прилади легені. Їх спокійно можна тримати однією рукою. Це дуже полегшує експлуатацію. Взагалі техніка розроблена, бути максимально зручною та ергономічною. Руки від неї стомлюються слабше, ніж від інструментів інших брендів.

У Milwaukee безліч лінійок, що випускають різні електроінструменти. Спочатку фірма спеціалізувалася на дрилях, але це у минулому. Зараз можна купити ножівки, пили, шуруповерти та багато іншого виробництва Milwaukee. Асортимент найширший.

Комплектація інструментів неймовірно широка. Загалом Milwaukee виробляє понад три тисячі аксесуарів для власної продукції. Є і розхідники, і насадки, і багато інших речей. Кожен прилад максимально функціональний та універсальний.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail: