Що таке цангові фітинги, де і для чого вони застосовуються

16.02.2023 | Раздел: Ремонт своими руками

Цанговими фітингами називаються сполучні елементи, що використовуються при формуванні водопровідних і теплопровідних систем.

З їх допомогою можна не тільки з’єднати відрізки труби одного діаметра, але і здійснити перехід на більший або менший діаметр, а також, підключити сантехнічні та інші прилади.

Цангові фітинги роблять дані системи на ідеальний порядок, наділяючи їх можливістю проведення ремонту, зміни конфігурації трубопроводу та формування складних водяних контурів.

З урахуванням виготовлення матеріалу та технічних характеристик, дані з’єднувальних елементів можуть бути використані повторно, а невисока вартість робиться їх виготовленими в споживчому середовищі.

Цангові фітинги мають різноманітний модельний ряд, серед якого зустрічаються:

  • переходники;
  • уголки;
  • тройники;
  • крестовини;
  • водорозетки.

Грамотно розташовані в трубопроводі, вони дозволяють виконувати ремонтні роботи в труднодоступных місцях отопительных або водопровідних систем.

Не можна просто позначити установку цангових фітингів, що не потребують складного інструменту чи обладнання. Це дає можливість виконувати роботи навіть починаючим майстрам.

Різновидності цангових фітингів

Дані сполучні елементи, умовно, можна розділити на дві основні категорії, призначені для з’єднання труб, виготовлених із:

  • медіа;
  • пластика.

Фітинги, за допомогою яких з’єднують пластикові труби, обладнані штуцером, що представляє собою розрізну втулку, що здійснює щільний прижим труби і ущільнювальних кіл, що підвищує рівень герметичності і довговічності отриманого з’єднання. Діаметр втулки не повинен перевищувати внутрішній діаметр труби.

Для медних труб, в цангових фітингах штуцери не передбачені.

При виготовленні трубопроводу використовуються різні моделі цангових фітингів (муфти, переходники, хрестовини, кутки і т.д.). Все вони здійснюють високу якість сполук відрізків магістралі.

Цангові фітинги відрізняються простотою установки, надійністю, герметичністю. Вони прості в техобслуговуванні і використовуються повсюдно. З їх допомогою можна з’єднати медні, пластикові та металопластикові труби, ділові з’єднання, способні витримувати, одинаково добре, високий тиск і температуру, що дає можливість застосовувати їх у різних промислових отраслях, де актуальні магістралі.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail: