Різновидності мототракторів і корисні рекомендації по їх вибору

16.02.2023 | Раздел: Полезные советы

Мототрактори – це досить популярна техніка в фермерському середовищі. Вони відрізняються невеликими габаритами і маневренністю, що робить їх досить популярними.

Вона істотно облегчает труд людей, що займаються сільським господарством і фермерством.

Такі трактори відрізняються від мінітракторів тим, що представляють собою повноцінний агрегат, але меншого розміру. Важливо, що його сконструювали на основі важкого мотоблока, але, з часом, модернізували до мототрактора, що має цільну раму.

На відміну від нього, мінітрактор володіє не тільки невеликими розмірами, але ще і малопотужним двигуном.

Основним призначенням мототрактора є виконання ряду завдань:

  • уборочних робіт, пов’язаних зі збором урожаю, розчищення заснежених участків з останньою уборкою снігу, уборкою мусора і т.п.;
  • виконання заходів, пов’язаних з уходом за участком;
  • культивація грунту.

За рахунок рами, що має додаткове усилення, дана техніка добре справляється з уборочними роботами. За цією особливістю, мототрактори користуються великим попитом у людей, діяльність яких пов’язана з сільськогосподарськими роботами.

Різновидності мототракторів і як їх правильно вибрати

В даний час самими популярними моделями мототракторів Булат Т120 і ЗУБР Т-240, випуском яких займається Китай. Це той самий випадок, коли ціна гармонує з якістю.

У кожній моделі вказаних мототракторів є свої переваги та особливості, які знають, які досить легко завершити правильний вибір.

Розглядаючи техніку Булат Т120, можна відзначити високий потенціал, що проявляється в потужності і швидкості руху даного агрегату при доступній вартості.

На відміну від попередньої моделі, Зубр Т-240 відрізняється більш високими технічними характеристиками, за рахунок маси, що перевищує, практично в два рази. Тут використовується більш потужний двигун і посилена трансмісія, що дає можливість працювати в режимі більш високих навантажень.

Зубр Т-240 добре функціонує з навісним обладнанням за рахунок наявності гідравлічної системи, що робить його універсальною і незамінною технікою на фермі.

При виборі мототрактора основна увага враховується такими параметрами, як потужність двигуна, вага і розмір моделі, ширина коліс, наявність навісного обладнання і максимальна швидкість. Від них залежить наскільки надійна і довговічна буде придбана техніка.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail: