Переваги використання світлодіодних прожекторів для освітлення території

17.05.2023 | Раздел: Загородный дом

Останніми роками світлодіодні прожектори активно витісняють галогенні вироби, металогалогенні, з лампами накалювання.

Секрет простий: їх можна застосовувати у будь-яких сферах: житлові будівлі та інші споруди, аеропорти, складські приміщення, території біля будинків, стоянки для автомобілів, місця для паркування, будівельні майданчики, сквери та парки, ландшафтний дизайн, стадіони. Але це далеко не усі переваги, які властиві даному типу світильників.

Чим ще цікаві лед прожектори для користувачів

Часте використання світлодіодного пристрою для освітлення території зумовлене також наступним:

  1. Високі енергозберігаючі властивості. Якщо порівняти зі стандартними лампочками розжарювання, споживання електроенергії LED-виробами менше у 7 разів, з газорозрядними пристроями – у 2-4.
  2. Невелика вага. Завдяки цій особливості монтувати пристрій дуже легко для будь-кого. Через це також знижуються вимоги до поверхонь, на яких вони будуть закріплені та до кількості самих кріплень.
  3. Витривалість до механічних пошкоджень. Отже, монтувати led прожектор можна на вулиці, в парку. Самі світловідбиваючі діоди зазвичай захищені міцним склом, яке досить складно розбити.
  4. Стабільність роботи. Безперервно експлуатувати пристосування можна до 100 тисяч годин. За цей проміжок часу світловий потік практично не втратить свої якості.
  5. Пожежна безпека. Працюючи, прожектор світлодіодний для зовнішнього освітлення виділяє світло, а не тепло. Тому він не несе у собі загрози пожежі як всередині, так і зовні приміщення незалежно від погодних умов.

Чи можна використовувати світлодіодні прожектори для внутрішнього освітлення

Вибираючи моделі, потрібно звернути увагу на такі характеристики:

  1. Світловий потік. На величину впливає площа території, яку потрібно висвітлити.
  2. Колірна температура. Для приміщень є оптимальним рішенням холодний синюватий відтінок (5500-6500К).
  3. Потужність. Визначає дальність світіння діодного виробу.
  4. Матриця. Розрізняють COB (велика кількість невеликих світловипромінюючих діодів) та SMD-конструкції (один, рідше три світлодіоди, покриті шаром люмінофора).

Якщо потрібно освітлити зсередини гараж або майстерню, доцільно купити прожектор світлодіодний, ступінь захисту якого дорівнює IP44. Такий рівень захисту зумовлений тим, що встановлені всередині приміщення освітлювальні прилади не потребують особливих захисних властивостей.

Лед пристрої високої якості можна замовити на сайті інтернет-магазину Ledstrom.ua. Тут на кожного покупця чекають широкий асортимент товарів, демократичні ціни та доставка будь-який населений пункт України.

Які світлодіодні прожектори потрібні для промисловості

Завдання виробу промислового призначення полягає у забезпеченні сприятливого для робочого процесу освітлення, безпечного для здоров’я працівників підприємства. На відміну від аналогів, LED-світильники не дають відблиски та мерехтіння, які негативно впливають на працездатність, самопочуття персоналу.

Для промислових моделей світильників характерним є ступінь захисту IP65. Такі моделі не бояться потрапляння всередину пилу або рідини, механічних вібрацій. Термін служби лед-прожекторів становить до 10 років. За весь період експлуатації якісні вироби не потребують ремонту або обслуговування, що актуально для виробничих та цехових приміщень.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...