Перелік цікавих можливостей холодильника, про які знає не кожна людина

28.09.2023 | Раздел: Строительные материалы

Холодильники, зазвичай, купують нечасто. Тому мало хто систематично цікавиться появою нових опцій.

Але якщо прийшла пора замінити старий прилад на новий, рекомендується звертати увагу на додаткові функції. Можливо, деякі з них будуть корисними для вас.

Прозорі дверцята

Зранку й до вечора двері холодильника відкриваються чимало разів. Отже, всередину приладу періодично потрапляє тепло. Через це для підтримання необхідних температур включається компресор.

Щоб не переплачувати щомісяця за електроенергію, варто розглянути для купівлі холодильники у Одесі, оснащені дверцятами, які після дотику стають прозорими. Тобто можна подивитися, що знаходиться на полицях, не відкриваючи двері. Додатково така опція продовжує роботу компресора, а отже й самого приладу.

Антибактеріальні фільтри

Елементи видаляють із повітря бактерії, які могли б розповсюдитися в холодильнику та псувати продукти. Через вказаний в інструкції період фільтри потрібно замінити на нові.

Кулер із генератором льоду

Холодильники-кулери здатні не тільки охолоджувати, але й нагрівати воду. Встановлюють їх переважно в офісах. А от у домашніх умовах частіше можна зустріти пристрій із генератором льоду.

Залежно від моделі, функція може бути:

  • автоматичною — лід сиплеться в стакан після натискання на кнопку;
  • механічною — заморожені кубики або крихти насипаються вручну.

Незамінна річ для тих, хто любить охолоджені напої.

Блокування дверей

Домашні улюбленці настільки розумні, що вміють відкривати двері холодильника та красти з нього їжу. Деяким малюкам до вподоби гратися з продуктами. Якщо будь-який із цих випадків є можливим у вашому домі — стане в пригоді техніка, яка відкривається завдяки таймеру або коду.

Допоможе вона й людям, які не можуть самостійно впоратися з переїданням. Адже можна налаштувати відкривання дверей тільки в задані години.

Auto Open Door

Опція дозволяє відкрити двері легким поштовхом. Це зручно, коли руки зайняті посудом із готовими стравами, пакетами з продуктами або не зовсім чисті під час приготування страв.

Перенавішування дверей

Стандартне розташування дверей не завжди зручне. Але їх можна просто перенавісити на інший бік. Зробити це вийде самостійно, дотримуючись інструкції.

Нульовий зазор

Якщо кухня маленька, можна вибрати прилад із нульовим зазором. Придбання техніки такого типу на сайті магазину Алло в Одесі дозволить зекономити сантиметри, встановивши агрегат впритул до стіни або меблів.

«Розумний» холодильник

Керувати ним можна на відстані через Wi-Fi. Завдяки вбудованому комп’ютеру в системі «розумний дім» прилад може керувати посудомийною машиною, кавоваркою. Є навіть моделі, які стежать за власним наповненням і замовляють продукти через інтернет-доставку.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...