Обираємо плитку під мармур: яким вимогам вона має відповідати

07.09.2022 | Раздел: Дизайн и интерьер

Одним з найбільш затребуваних і модних оздоблювальних матеріалів, який ніколи не припинить використовуватися, є матеріал, що володіє натуральною текстурою.

Саме тому сьогодні існує безліч імітацій під дерево, камінь, або бетон. Однак лідируючі позиції займає мармур. Проте, перш ніж обрати плитку під мармур, необхідно ознайомитися з її перевагами і правилами вибору.

Переваги

Сучасні виробники пропонують широке розмаїття плитки під мармур, призначеної для обробки як стін, так і підлоги. Класика матеріалу – візерунок з білого і чорного мармуру, оскільки така колірна гамма завжди доречна в різних напрямках дизайну і відмінно поєднується з іншими колірними відтінками і фактурами.

Плитка під мармур характеризується декількома незаперечними перевагами:

  1. Універсальність матеріалу, оскільки він може використовуватися як у ванній кімнаті, так і на кухні, у вітальні кімнаті, або в коридорі.
  2. Підвищений показник міцності матеріалу, що дозволяє йому витримувати значні навантаження.
  3. Гігієнічність, відсутність схильності в розвитку цвілі або грибків.
  4. Високий рівень стійкості до зносу, так як матові покриття не піддаються негативному впливу ультрафіолетових променів.
  5. Безпека, адже матова поверхня не ковзає на воді, отже, не дозволяє отримати забій або травму.
  6. Тривалі експлуатаційні властивості, які обчислюються декількома десятиліттями.
  7. Естетична привабливість матеріалу і широкий асортимент компонентів.

Правила вибору

Щоб правильно підібрати плитку під мармур, необхідно враховувати деякі моменти. Головний показник – приміщення, для якого вибирається оздоблювальний матеріал. Так, для ванної кімнати слід вибирати плитку, яка володіє тривалими умовами використання у вологому середовищі. Отже, матеріал повинен володіти непористою структурою, щоб всередину не проникала вода і не приводила до його деформації, до утворення відколів або тріщин.

Окрему увагу приділяють типу покриття плитки. Стіни приміщення можна оформляти, використовуючи глянцеві, або матові моделі покриття. Однак важливо розуміти, що глянсова поверхня потребує особливого догляду, так як на ній досить помітні всі плями і вади. А ось для підлоги бажано купувати матову плитку, яка не буде ковзати при контакті з водою, отже, не призведе до утворення травм.

Якщо ж плитка вибирається для кухні, бажано вибирати практичний, комфортний і функціональний матеріал, що володіє естетично привабливим дизайном.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...