Корисні поради щодо вибору кондиціонера для дому: яким вимогам він повинен відповідати

30.03.2022 | Раздел: Ремонт своими руками

Сьогодні кондиціонери припинили бути елементом розкоші. Вони встановлюються в багатьох домах, офісах та інших будівлях. Але як обирати кондиціонери, щоб вони були ефективними?

Щоб відповісти на це питання, пропонуємо розібратися з основами вибору пристрія, щоб вірно купити кондиціонер Львів.

Різновид

Всі побутові кондиціонери поділяються на дві групи, відштовхуючись від їх конструкційного виконання – моноблочні і двоблочні або спліт-системи. З огляду на тип установки пристрою, моноблочні бувають підлоговими і віконними, а двоблочні – настінними, стельовими, касетними і канальними. Пропонуємо розібрати кожен тип пристроїв окремо:

  1. Моноблочні кондиціонери – це цільні пристрої, корпус яких оснащений всім необхідним для охолодження, або для обігріву приміщення: компресором, випарником, конденсатором, вентилятором, повітряним фільтром і блоком контролю. Перевага моноблочних пристроїв полягає в невисокій вартості і простота установлення.
  2. Двоблочні або спліт-системи – це пристрої, виконані з декількох частин: зовнішнього блоку, який встановлюється зовні будівлі і внутрішнього блоку, що встановлюється зсередини. Зовнішній блок оснащений компресором і конденсатором, а внутрішній – випарником. З’єднуються блоки за допомогою трубок, призначених для циркуляції холодоагенту.

Вибір

Щоб правильно підібрати кондиціонер для будинку, необхідно враховувати кілька основних показників:

  1. Тип пристрою. Як правило, різновид кондиціонера вибирається, відштовхуючись від його призначення, місця встановлювання і особливостей самої системи.
  2. Показник потужності і розмір обладнання. Вибір потужності повинен здійснюватися, відштовхуючись від площі приміщення. Як правило, потужність пристрою на 20% більше площі кімнати.
  3. Якість складання. Бажано вибирати пристрої, передня панель яких буде досить міцною. Також слід перевірити фільтр пристрою: він не повинен мати вм’ятин або будь-яких пошкоджень.
  4. Показник шуму. Найбільш гучними вважаються підлогові кондиціонери, тому їх не рекомендується купувати для спальної кімнати. А ось менш гучними вважаються спліт-системи.
  5. Ціновий діапазон. Даний показник вибирається, відштовхуючись від фінансових можливостей власника, а також від обраної ним системи.

Не менш значущий аспект – наявність додаткових функцій, наприклад, турборежиму, самодіагностики або датчику руху.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail: