Корисні поради щодо вибору будівельних матеріалів: що враховувати

20.09.2023 | Раздел: Строительные материалы

Оздоблення плиткою використовується при роботах з оформлення інтер’єрів та фасадів, блоки можуть встановлюватись на стінах та підлозі.

Залежно від місця проведення роботи потрібно підібрати якісні в’яжучі субстанції, найчастіше у цій ролі виступає клей. Пропонується купити будівельні матеріали на https://citadelbuddekor.com.ua/, де є великий асортимент товарів для будь-яких видів робіт.

Особливості пропозиції

Інтернет-магазин компанії СМ ЦИТАДЕЛЬ спеціалізується з продажу будівельних матеріалів будь-якого виду. Серед великого асортименту варто виділити клей для плитки «Атлас». Вироби цього виробника мають велику популярність у професійних будівельників, їх купують індивідуальні замовники для домашнього ремонту. Купуючи товар, варто врахувати особливості його використання.

Серед основних параметрів застосування виділяють:

  1. Особливості основи, куди приклеюватиметься плитка. Тут важливими характеристиками є чистота поверхні, її зчеплення, ступінь усадки конструкції або її деформації, особливості вологості та вентиляції. На сайті компанії є клейові суміші підвищеної адгезії, матеріали, які можуть використовуватись при високій вологості або для проведення зовнішніх робіт.
  2. Особливості плитки, де важливим буде матеріал виготовлення, місця її встановлення, маса та розміри окремих блоків. Фірма
  3. Цитадель пропонує клей здатний витримувати важкі види блоків встановлені на стінах або підлозі, є варіанти, що підходять для теракотової, кам’яної плитки.
  4. Умови використання в’язкої субстанції. У цих випадках на сторінках сайту варто вибирати клей для зовнішніх чи інтер’єрних робіт. Саме цей показник є визначальним для врахування вологості, температури та інших зовнішніх факторів дії.
  5. Для будь-якого варіанту клею в описі наводяться докладні відомості щодо кожного пункту, що дозволяє легко підібрати матеріал навіть недосвідченому користувачеві, досить уважно прочитати технічний опис.

Переваги

Клей «Атлас» є перевіреним та надійним матеріалом для оздоблення приміщень. Він забезпечує якісне та надійне зчеплення будь-яких типів плитки, якщо правильно визначено всі умови використання.

Ці склади не мають обмежень щодо екологічної безпеки, можуть застосовуватись у будь-яких приміщеннях, включаючи дитячі та лікувальні заклади. Матеріал легко та швидко готується для використання, добре наноситься рівномірним шаром на будь-які поверхні.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...