Головні переваги жалюзі день ніч і корисні поради по їх установці

30.09.2021 | Раздел: Дизайн и интерьер

Жалюзі вже давно увійшли в повсякденне використання. Це практичні рішення, які дозволяють одночасно закрити кімнату від інтенсивного сонячного світла, додати їй затишку та відчуття інтимності, а також зробити її інтер’єр більш сучасним.

Окремий різновид популярних жалюзі – день/ніч. Це двосторонні моделі, які чергують між собою два полотна, що відрізняються різним ступенем прозорості.

У даній статті ми позначимо особливості конструкції таких жалюзі, їх функціональні особливості та переваги. Це спростить вам вибір, якщо ви вперше стикаєтеся з подібними назвами. Якщо вас цікавлять жалюзі день ніч Львів переповнений компаніями, які їх випускають. Але, перейшовши за посиланням, ви можете купити якісні та недорогі моделі, які повністю відповідають вимогам будь-якого сучасного покупця.

Переваги жалюзі день/ніч

Чому жалюзі даного типу користуються таким великим споживчим попитом — в чому їх переваги в порівнянні зі звичайними моделями:

  • можливість регулювати рівень освітлення в приміщенні. Якщо підняти конструкцію повністю, це забезпечить максимальний потік сонячного світла, який буде потрапляти в приміщенні. Якщо навпаки перевести в протилежне становище, це гарантує повне затемнення;
  • такі жалюзі одночасно виконують функції гардин та тюлі;
  • можливість візуально зробити приміщення максимально відкритим, що особливо актуально для невеликих приміщень з обмеженою вільною площею;
  • поєднання в рамках однієї моделі декількох матеріалів робить візуально такі жалюзі стильними та сучасними;
  • великий вибір дозволяє підібрати оптимальне рішення під специфіку конкретного приміщення;
  • універсальність використання – такі штори відмінно підходять для установки на кухні, в спальні, в офісі або будь-якому іншому приміщенні.

Як вибрати жалюзі подібного типу

При виборі штор формат день /ніч потрібно брати до уваги сторону, на яку виходять вікна конкретного приміщення. Якщо на південну, то найкращим варіантом стануть штори, що відрізняються наявністю перлового напилення. Особливість даної технології полягає в тому, що вона забезпечує додаткове розсіювання та пом’якшення яскравого сонячного світла. При тому таке рішення ніяк не позначається на ціні. Якщо вікна виходять за західну сторону, то підійдуть будь-які моделі, пошиті з нещільних тканин. Але якщо квартира знаходиться на 1-2 поверхах, то краще вибирати щільні непрозорі тканини.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...