Чому варто використовувати сервіс PROIZD для придбання квитків на потяг

04.04.2023 | Раздел: Ванная комната

Купівля залізничних квитків у режимі онлайн – це завжди зручно та потребує мало часу.

Минули вже ті часи, коли за купівлю залізничних квитків потрібно їздити на вокзал, стояти в черзі та попросити касира дати квитки на комфортне місце. Можна самостійно вибрати підходящий маршрут та відповідне місце у вагоні, забезпечуючи комфортну та надійну поїздку. Щоб купити квитки на потяг, слід звернути увагу на пропозиції сервісу PROIZD. Це унікальний український сервіс, який пропонує придбання залізничних квитків по всіх містах України. Продаж офіційних квитків за всіма внутрішніми напрямками здійснюється в найдоступнішому та найзручнішому режимі. Щоб правильно визначитися з вибором квитка, необхідно ознайомитись із актуальним розкладом поїздів.

Доступні послуги від PROIZD

При покупці електронних квитків на сайті ПРОІЗД можна:

 • легко повернути гроші за квиток;
 • отримати актуальну інформацію;
 • переглянути рейтинг поїздів;
 • ознайомитись із класами вагонів;
 • вибрати тип купе;
 • дізнатися про наявність кондиціонерів, біотуалетів та інших послуг.

Важливою перевагою придбання електронних квитків можна назвати чудова економія часу. Завдяки мобільній версії сайту, купувати можна буквально з будь-якого місця. Пошук квитків не складе труднощів, все можна робити за пару хвилин за допомогою зручних фільтрів. З ;застосуванням фільтрів можна вибрати та придбати квитки по:

 1. Містам.
 2. Дати.
 3. Часу від’їзду.
 4. Часу приїзду.
 5. За вартістю та ін.

Зазначимо, що діють постійні знижки та акції, якщо ж стежити за новинами сервісу, можна в найкращий момент придбати квитки зі знижкою. Зекономити гроші можна також, якщо придбати квитки заздалегідь. Завдяки цьому можна також вибрати найкраще, комфортне місце.

Чому електронні квитки кращі за паперові?

Електронні квитки доступні практично всім. Кожен бажаючий може самостійно оформити квиток та вести персональні дані. Завдяки цьому ймовірність у тому, що можуть бути помилки даних, виключається.

Електронні квитки також не зіпсуються та не губляться, їх неможливо забути вдома, тож завжди можна бути впевненим у поїздці. Достатньо подати код з персональними даними, у деяких випадках потрібно подати паспорт або бланк квитка. Порівняно з паперовими аналогами онлайн залізничні квитки не потрібно роздрукувати.

Текст сообщения:

Имя:

E-mail: